tabnakostan

"مسئول مرکز تربیت بدنی و ورزش بسیج سپاه کربلا :
مسئول مرکز تربیت بدنی و ورزش بسیج سپاه کربلا مازندران: 3 برنامه شاخص هفته دولت را برگزار کردیم
این مسابقات مرحله اول به میزبانی شهرستان نوشهر برگزار شده و روز گذشته با حضور ۸۰ شناگر از ۱۳ شهرستان استان مازندران به میزبانی اداره کل شیلات در شهرستان بابلسر برگزار شد.
کاهش ۱۵ درصدی تلفات حوادث رانندگی در مازندران
فوت ۲۴۹ نفر در حوادث رانندگی مازندران
مدیرکل پزشکی قانونی مازندران گفت:در پنج ماهه سال جاری ۲۴۹ نفر در حوادث رانندگی جان خود را از دست دادند که این رقم در مقایسه با مدت مشابه سال قبل با کاهش ۱۵ درصدی مواجه بوده ‌است.
اخبار انتظامی استان مازندران در 30 شهریور
اخبار و عملکرد حوزه انتظامی مازندران در 30 شهریور توسط معاونت اجتماعی فرماندهی نیروی انتظامی مازندران به خبرنگار تابناک از کل استان از غرب تا شرق به شرح زیر به حضور تقدیم می گردد.
۵۳۰ نفر در مازندران بستری هستند
هرچند آمار بیناران کرونایی در مازندران به صورت بسیار خفیف رو به کاهش است اما با اعلام معاون کل وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی دیگر رنگ‌بندی کرونایی معنایی ندارد، نارنجی و زرد وجود ندارد، کل کشور در وضعیت قرمز است در این شرایط استفاده از ماسک،رعایت فاصله اجتماعی و پرهیز از مسافرت های غیرضروری می تواند تا حدودی شیب تند شیوع کرونا را کم تر کند.
پیش بینی هفت روزه هوای مازندران
دمای هوای مازندران کاهش می یابد
طبق پیش بینی سازمان هواشناسی مازندران از شب شنبه و یک‏شنبه ۳۰ شهریور مناطق غربی آسمان استان ابری همراه با بارندگی ، وزش باد ، کاهش دما و احتمال رعدو برق است.
اخبار انتظامی استان مازندران در 26 شهریور
اخبار و عملکرد حوزه انتظامی مازندران در 26 شهریور توسط معاونت اجتماعی فرماندهی نیروی انتظامی مازندران به خبرنگار تابناک از کل استان از غرب تا شرق به شرح زیر به حضور تقدیم می گردد.
خطر در کمین بیماران در مازندران
هم اکنون ۴۰۴ نفر بیمار مشکوک به ویروس کرونا با علائم تنفسی مشکوک به کرونا بر اساس تشخیص بالینی در این مراکز بستری هستند ، تصریح کرد: از این تعداد ۱۳۰ نفر با علائم حاد تنفسی در بخش های مراقبت ویژه بستری هستند.
اخبار انتظامی استان مازندران در 29 شهریور
اخبار و عملکرد حوزه انتظامی مازندران در 29 شهریور توسط معاونت اجتماعی فرماندهی نیروی انتظامی مازندران به خبرنگار تابناک از کل استان از غرب تا شرق به شرح زیر به حضور تقدیم می گردد.
برنج وارد می‌شود؟
برای واردکنندگان به صرفه بود به طوری که به هر میزان که وارد شد تا چند سال می‌توانستند به فروش برسانند اما امسال با ارز نیمایی به اندازه نیاز کشور وارد می‌شود و بیش از نیاز نخواهد بود.
اعلام محدودیت های ترافیکی در جاده های مازندران
وی از محدودیت های تردد در محور تهران به فیروزکوه، سمنان و قائم شهر و قائم شهر به سمنان نیز خبر داد و گفت: تردد کلیه تریلر ها و کامیون ها به استثناء حاملان مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت ۱۲ظهر تا ساعت ۲۴ روزهای جمعه و دوشنبه ۲۸ و ۳۱ شهریورماه از مسیر شمال به جنوب این محور ممنوع است.
اشاره مدیر درمان تامین اجتماعی استان مازندران در مورد نسخه‌ الکترونیک
به دلیل اجرا شدن طرح پزشک خانواده در استان مازندران عملاً نسخه‌ الکترونیک در استان جواب نمی‌دهد.
اخبار انتظامی استان مازندران در 27 شهریور
اخبار و عملکرد حوزه انتظامی مازندران در 27 شهریور توسط معاونت اجتماعی فرماندهی نیروی انتظامی مازندران به خبرنگار تابناک از کل استان از غرب تا شرق به شرح زیر به حضور تقدیم می گردد.
قلع و قمع دیوارکشی‌ها و تفکیک غیر مجاز اراضی کشاورزی فریدونکنار
دیوارکشی‌ها و تفکیک غیر مجاز اراضی کشاورزی خیابان بهشتی ۱۳ با حکم قضایی دادستان فریدونکنار قلع و قمع شد .
اخبار انتظامی استان مازندران در 25 شهریور
اخبار و عملکرد حوزه انتظامی مازندران در 25 شهریور توسط معاونت اجتماعی فرماندهی نیروی انتظامی مازندران به خبرنگار تابناک از کل استان از غرب تا شرق به شرح زیر به حضور تقدیم می گردد.
بستری شدن ۱۱۷ بیمار مبتلا به کووید۱۹ در مازندران
آخرین وضعیت کرونا در استان مازندران
طبق اعلام رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران 117 بیمار جدید کرونایی ظرف ۲۴ساعت گذشته در بیمارستان‌های استان مازندران بستری شدند.
اخبار انتظامی استان مازندران در 24 شهریور
اخبار و عملکرد حوزه انتظامی مازندران در 24 شهریور توسط معاونت اجتماعی فرماندهی نیروی انتظامی مازندران به خبرنگار تابناک از کل استان از غرب تا شرق به شرح زیر به حضور تقدیم می گردد.
حضور ۶۴۷ بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان های مازندران
پیک دوم شیوع ویروس کرونا و مبتلایان به بیماری کووید۱۹ که از هفته دوم تیرماه امسال آغاز شد به سرعت نیمی از شهرستان های استان مازندران را به وضعیت قرمز کرونایی کشاند، نمودار مبتلایان در این استان هرچند با کمی شیب نزولی خفیف اما هنوز در وضعیت قرمز است و ۶۴۷ بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان های مازندران بستری هستند، اگر این وضعیت تا پاییز سیر نزولی به خود نگیرد پیش بینی ها حکایت از شروع پیک سوم دارد.
مقایسه سبد مصرفی ایرانی‌ها با سایر کشورها
سبد مصرفی خانوار تنها با بزرگ شدن کیک اقتصاد و ایجاد رشد اقتصادی بالا بهبود پیدا می‌کند. سایر سیاست‌ها نهایتاً می‌توانند در کوتاه‌مدت، آن هم نه برای تمام جامعه رفاه نسبی ایجاد کنند.
اخبار انتظامی استان مازندران در 22 شهریور
اخبار و عملکرد حوزه انتظامی مازندران در 22 شهریور توسط معاونت اجتماعی فرماندهی نیروی انتظامی مازندران به خبرنگار تابناک از کل استان از غرب تا شرق به شرح زیر به حضور تقدیم می گردد.
استاندار مازندران:کشاورزان در فروش محصولات شتاب نکنند
به کشاورزان توصیه می کنیم که در فروش محصولات شتاب نکنند و محصول را به واسطه ها نسپارند چراکه منطقی نیست که با قیمت های موجود محصولاتشان را عرضه کنند.
نظرسنجی
به نظر شما انتقال آب دریای مازندران به سمنان صحیح است ؟
1- آری
2- خیر