رییس دادگستری استان مازندران، معاونان وی، مدیرکل زندان ها استان و 46 نفر از قضات غرب استان از زندان تنکابن بازدید کردند و در جریان این بازدید 40 نفر از زندانیان واجد شرایط از زندان آزاد شدند.
کد خبر: ۱۰۲۴۴۳۶
تاریخ انتشار: ۰۴ بهمن ۱۴۰۰ - ۲۱:۴۴ 24 January 2022

به گزارش تابناک مازندران، رئیس کل دادگستری استان مازندران، معاونان وی، مدیرکل زندان ها استان و 46 نفر از قضات غرب استان از زندان تنکابن بازدید کردند و در جریان این بازدید 40 نفر از زندانیان واجد شرایط از زندان آزاد شدند.

حجت الاسلام و المسلمین اکبری در حاشیه بازدید از زندان تنکابن اظهار داشت:

همه هدف و مساعی ما کاهش جمعیت کیفری و استفاده از مجارات های جایگزین حبس است و یکی از برنامههای دادگستری استان بازدید مستمر از زندان های سراسر استان و دیدار چهره به چهره با زندانیان و رسیدگی به مشکلات مددجویان است.

وی بر حضور مستمر همکاران قضایی استان مازندران، نظارت و بررسی وضعیت زندانیان تأکید کرد و ادامه داد: در بازدید‌های هدفمند و مستمر از زندان‌ها، روحیه زندانیان تقویت و مشکلات آنان بررسی و رسیدگی همچنین زمینه دسترسی زندانیان به مقامات و مسئولین قضایی که ازحقوق مددجویان است فراهم می شود. 

در جریان این بازدید علاوه بر بررسی آخرین وضعیت قضایی کلیه زندانیان، زمینه بهره مندی 135 نفر از زندانیان از مرخصی، همچنین کمک مؤمنانه برای بیش از 200 نفر فراهم و برای 100 نفر از خانواده های زندانیان لوازم التحریر تهیه شد.

گفتنی است با کمک خیرین برای یک زندانی منزل مسکونی ساخته و برای دختر یکی از زندانیان جهیزیه تهیه و تحویل خانواده آنان شد.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار