با توجه به شرایط اقتصادی کشور، عدم وجود درآمدهای جانبی برای بازنشستگان و هزینه های سنگین زندگی جاری و تورم موجود شایسته است نمایندگان و اعضای کمیسیون تلفیق با قید فوریت به موضوع همسان سازی حقوق بازنشستگان پرداخته و اعتبارات لازم را اختصاص دهند.
کد خبر: ۱۰۲۴۸۰۰
تاریخ انتشار: ۰۶ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۴:۴۹ 26 January 2022

به گزارش تابناک مازندران، محمدعلی محسنی بندپی در نشست علنی امروز (چهارشنبه، 6 بهمن ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکری شفاهی، گفت:

هفته گذشته میزبان روسای کانون بازنشستگان ادارات شهرستان های نوشهر، چالوس و کلاردشت بودم، متاسفانه بازنشستگان نگرانی های بسیار زیادی دارند و مطالبه اصلی آن ها همسان سازی حقوق و دائمی سازی همسان سازی است.

نماینده مردم نوشهر، چالوس و کلاردشت در مجلس یازدهم، گفت: با توجه به شرایط اقتصادی کشور، عدم وجود درآمدهای جانبی برای بازنشستگان و هزینه های سنگین زندگی جاری و تورم موجود شایسته است نمایندگان و اعضای کمیسیون تلفیق با قید فوریت به موضوع همسان سازی حقوق بازنشستگان پرداخته و اعتبارات لازم را اختصاص دهند.

وی ادامه داد: بسیاری از خدمات تشخیصی، درمانی، داروها، توانبخشی و تجهیزات کمک توانبخشی تحت پوشش بیمه نیست و باید وزارت بهداشت و شورای عالی بیمه سلامت به این موضوع ورود کند و با قید فوریت نسبت به ارتقاء سطح پوشش درمانی بازنشستگان اقدامات لازم را انجام دهند.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار