این انسداد در آزادراه تهران - شمال نیز اعمال خواهد شد و با توجه به انسداد چالوس آزادراه تهران - شمال نیز در هر دو مسیر از ۲۹ خرداد تا ۳۱ خردادماه از ساعت هفت صبح تا ۱۷ مسدود است
کد خبر: ۱۰۵۱۲۴۳
تاریخ انتشار: ۲۸ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۲:۰۲ 18 June 2022

به گزارش تابناک مازندران از پایگاه اطلاع رسانی پلیس، ئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی از انسداد جاده چالوس و آزادراه تهران - شمال از فردا (یکشنبه) به مدت سه روز خبر داد.

سرهنگ احمد شیرانی درباره انسداد مسیرهای شمالی کشور به خبرنگاران گفت:‌ جاده چالوس به علت انجام عملیات عمرانی راه و ایمن‌سازی مسیر از فردا (یکشنبه) به مدت سه روز از ساعت هفت صبح تا ۱۷ مسدود خواهد شد.

وی اظهار کرد: این انسداد در آزادراه تهران - شمال نیز اعمال خواهد شد و با توجه به انسداد چالوس آزادراه تهران - شمال نیز در هر دو مسیر از ۲۹ خرداد تا ۳۱ خردادماه از ساعت هفت صبح تا ۱۷ مسدود است.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی افزود:‌ در هنگام انسداد جاده چالوس و آزادراه تهران - شمال، رانندگان می‌توانند برای تردد از جاده هراز و محور فیروزکوه به عنوان مسیر جایگزین استفاده کنند.

ترددها در جاده ها روان است
شیرانی درباره وضعیت ترافیکی در جاده های کشور نیز گفت: اکنون تردد در همه جاده‌ها به طور عادی و روان در حال انجام است و جو حاکم بر جاده‌ها نیز آرام گزارش شده و هیچ مشکل جوی خاصی وجود ندارد.  

 

 

 

 

 

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار