مسئول سازمان اردویی، گردشگری و راهیان نور سپاه کربلای مازندران گفت: با همکاری گروهای جهادی فرهنگی، برنامه های پرمحتوا و مناسبی تابستان امسال در۲۵نقطه تفریحی استان برای اوقات فراغت مردم، مسافران و گردشگران اجرا می شود.
کد خبر: ۱۰۵۱۳۲۵
تاریخ انتشار: ۲۸ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۷:۲۴ 18 June 2022

به گزارش تابناک مازندران، سرهنگ پاسدار محمد عباسپور در مراسم آغاز به کار نهمین جشنواره دیار علویان اظهار داشت: مازندران در ایام تابستان میزبان بسیاری از مسافران و گردشگران است که اجرای برنامه های متنوع فرهنگی در سطح سواحل و تفرجگاه های استان مازندران دردستور کار قرار دارد.

وی افزود: انتقال مفاهیم فرهنگ‌مازندران،پرکردن اوقات فراغت مسافران ، گردشگران و مردم‌مازندران که به سواحل و تفرجگاهها مراجعه می کنند برگزاری مباحث اجتماعی وآموزش سبک زندگی اسلامی برخی از اهداف این جشنواره می باشد.

این‌ مسئول بسیجی گفت: ۲۵گروه جهادی مردم‌نهاد با کمک دستگاهای اجرایی این جشنواره را در ۲۵ نقطه گردشگری و تفرجگاه استان برگزار می کنند.

عباسپور با بیان اینکه این جشنواره در چندین بخش اجرا می شود تاکید کرد: برپایی غرفه مهد، مشاوره،برنامه میدانی مرد باران،قطار شادی کودکان،تئاتر خیابانی،برگزاری جنگ شادی با آیتم های هنری،تئاتر طنز،موسیقی ، برگزاری برنامه رادیو ساحل و دیگر برنامه های فرهنگی مجموعه ای از یک‌الگوی محتوایی قوی را ترسیم‌کردیم.

انتهای پیام/ر

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار