چنانچه فردا مسئولیتی گرفتند بدانند این مسئولیت مرهون چه خون‌هایی است و مسئولیت خودشان را درست انجام بدهند و خودشان را مدیون این مردم بدانند
کد خبر: ۱۰۷۸۸۳۲
تاریخ انتشار: ۰۳ آذر ۱۴۰۱ - ۱۴:۰۷ 24 November 2022

به گزارش تابناک مازندران ، آیت‌الله لایینی اظهار داشت که پژوهش درباره شهدا بعد سازندگی، روایت‌گری و تربیتی زیادی دارد

نماینده ولی فقیه در مازندران گفت: بعد سازندگی پژوهش درباره شهدا زیاد بوده و نیز تاثیر تربیتی دارد، همچنین بعد روایتگری آن هم قابل توجه است و مصداق جهاد تبیین است. 

نماینده ولی فقیه در مازندران: با شهیدان انسان را نورانی و معطر می‌کند، با خدمت به شهدا و آرمان شهدا در اصل به خودمان خدمت کرده‌ایم  

بر اساس گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در مازندران، آیت الله محمدباقر محمدی لائینی امروز در آئین رونمایی از کتاب هم‌کلاسی آسمانی درباره خاطرات موضوعی بچه‌های بهشت مازنی که به همت انجمن اسلامی دانش‌آموزی مازندران برگزار شد، ضمن گرامیداشت یادو خاطره شهیدان، اظهار کرد:

کار کردن با شهیدان انسان را نورانی و معطر می‌کند، با خدمت به شهدا و آرمان شهدا در اصل به خودمان خدمت کرده‌ایم.

وی با قرائت این شعر که "یک دمی با نشستی خانه بوی گل گرفت، موی خود را شانه کردی شانه بوی گل گرفت"، افزود: با هم‌نشینی با شهدا و مرور خاطراتشان و پژوهش درباره آن‌ها انسان بوی گل می‌گیرد.

آیت الله محمدی لائینی یادآور شد: بعد سازندگی پژوهش درباره شهدا زیاد بوده و تاثیر تربیتی دارد، بعد روایتگری آن هم قابل توجه است و مصداق جهاد تبیین است.

نماینده ولی فقیه در مازندران ضمن تقدیر از نوجوانان امروزی و بزرگان فردا از آشنایی با فضای ایثار و شهادت، اضافه کرد: چنانچه فردا مسئولیتی گرفتند بدانند این مسئولیت مرهون چه خون‌هایی است و مسئولیت خودشان را درست انجام بدهند و خودشان را مدیون این مردم بدانند.

امام جمعه ساری گفت: امیدواریم که این کتاب کتاب مبارکی باشد، این کتاب را به مسئولین آموزش و پرورش هر شهرستان واگذار کنید تا بین ۵۷۰هزار دانش آموزی که داریم به‌صورت متمرکز توزیع شود. 

 

 

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار