معاون استاندار مازندران اعلام کرد
کد خبر: ۱۱۰۸۲۷۶
تاریخ انتشار: ۱۲ خرداد ۱۴۰۲ - ۰۹:۳۹ 02 June 2023

به گزارش تابناک مازندران ، معاون سیاسی، امنیتی استاندار مازندران از برگزاری اولین تور گردشگری سلامت کشورهای عربی به مازندران در آینده نزدیک خبر داد.

روح الله سلگی امروز در جلسه هماهنگی این رویداد با حضور مدیران دستگاه‌های اجرایی و فرهنگی گفت: اولین تور گردشگران عربی از کشور عمان روز ۲۲ خرداد ماه جاری به مقصد رامسر اجرایی خواهد شد.

وی افزود: ۱۴۰مسافر از گردشگران کشور عمان مستقیم از مسقط وارد رامسر خواهند شد.

معاون استاندار مازندران برگزاری تورهای گردشگری را فرصتی مغتنم برای معرفی جاذبه های طبیعی و اقلیمی این استان دانست وافزود: با هدف معرفی جاذبه ها و قابلیت های ممتاز گردشگری مازندران بسته های فرهنگی بین گردشگران خارجی توزیع خواهد شد.

سلگی با اشاره به قابلیت های مازندران در راه اندازی توریست سلامت یادآور شد: با توجه به رغبت گردشگران کشورهای عربی برای انجام اقدامات درمانی در کشورمان این آمادگی در بخش سلامت مازندران وجود دارد و امکانات استان در این زمینه قابل گسترش است.

معاون استاندار مازندران گفت: با پیگیری استاندار مازندران و موافقت وزیر راه و شهرسازی توسعه فرودگاه رامسر که نقش مهمی در جذب گردشگران خارجی بویژه کشورهای عربی دارد، توسعه خواهد یافت.

در این جلسه مدیران کل دستگاه‌های مربوطه به ویژه اداره کل فرودگاه‌ها وامور گذرنامه فراجا در زمینه راه اندازی زیر ساخت‌های مورد نیاز در فرودگاه رامسربرای پذیرش گردشگران خارجی اعلام آمادگی و همکاری کردند.

 

 

 

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار