بنابر اعلام بخشدار مرکزی نکا، بر اثر واژگونی یک تریلی حامل بیل مکانیکی در مسیر سد گلور نکا سه سرنشین آن کشته و زخمی شدند.
کد خبر: ۳۵۹۳۳۹
تاریخ انتشار: ۲۳ دی ۱۳۹۵ - ۱۲:۳۸ 12 January 2017
عقیل محمودی در گفت‌وگو با پیک نکا با اشاره به جزئیات این حادثه، اظهار کرد: در آخرین دقایق شامگاه رو چهارشنبه 22 دی‌ماه، یک دستگاه تریلی که در حال حمل بیل مکانیکی در مسیر اطراف سد گلورد نکا بود دچار واژگونی شد.
 
وی افزود: بر اثر این حادثه که در حد فاصل منطقه کامشی‌چشمه و سوما چشمه به سمت روستای لاکتراش از منطقه پی‌رجه نکا روی داد، تریلی در اثر بریده شدن ترمز و خروج از مسیر به حاشیه جاده سقوط کرده و منجر به کشته و زخمی شدن راننده خودرو و دو نفر از سرنشینان آن شد.
   
 
بخشدار مرکزی نکا با بیان حضور بموقع نیروهای انتظامی و راهور، هلال احمر، امدادگران و اروژانس 115 در مکان حادثه، خاطرنشان کرد: مرتضی دیلمی حدوداً 45 ساله اهل شهرستان علی‌آباد کتول استان گلستان که راننده تریلی بود در دم کشته شد اما دو مصدوم این حادثه از طریق نیروهای امدادی و اورژانس به بیمارستان امام حسین نکا منتقل شدند.
 
به گفته وی این بیل مکانیکی متعلق به پیمانکار شرکت گاز بوده که این تریلی درحال حمل آن در مسیر سد گلورد دچار این حادثه شد که امدادگران سد نیز برای نجات مصدومان حضور پیدا کرده بودند.
   
 
شایان ذکر است مسیر کوهستانی هزارجریب و سد گلور نکا به علت شیب تند و پیچ‌های پی‌در‌پی خطرناک، به صورت مستمر باعث انحراف بسیاری از خودروهای سبک و سنگین و به بار آمدن تلفات جانی و جسمی می‌شود.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار