رقم 90 هزار تومان برای سود سهام عدالت نه تایید می‌شود و نه تکذیب و علت این امر مشخص نبودن مبلغ دقیق میزان سود سهام عدالت است.
کد خبر: ۴۵۹۵۸۵
تاریخ انتشار: ۲۴ تير ۱۳۹۶ - ۰۸:۳۹ 15 July 2017
به گزارش تابناک : سبحانی اظهار کرد: رقم 90 هزار تومان برای سود سهام عدالت نه تایید می‌شود و نه تکذیب و علت این امر مشخص نبودن مبلغ دقیق میزان سود سهام عدالت برای مشمولین است.

سید جعفر سبحانی بیان کرد: تا کنون بیش از 28 میلیون نفر از سهامداران سهام عدالت، شبا بانکی خود را در سامانه ثبت کرده‌اند که نشان از استقبال 60 درصدی مشمولان جهت دریافت سود این سهام دارد.

وی در ادامه افزود: نگاهی به آمارها نشان می‌دهد از تعداد 5.6 نفر مشمول در قید حیات استان تهران که اجازه ثبت شبا بانکی خود در سامانه سهام عدالت برای دریافت سود این سهام را دارند، تا به امروز 41 درصد شبا بانکی ثبت نموده‌اند.

مشاور سازمان خصوصی‌سازی تصریح کرد: 59 درصد مشمولان این استان شامل 3.3 میلیون نفر تا کنون شبا بانکی خود را به ثبت نرسانده‌اند که این آمار نشان می‌دهد تهرانی‌ها آمار کمترین ثبت شماره شبا بانکی در این سامانه را در اختیار دارند.

سبحانی اظهار کرد: رقم 90 هزار تومان برای سود سهام عدالت نه تایید می‌شود و نه تکذیب و علت این امر مشخص نبودن مبلغ دقیق میزان سود سهام عدالت برای مشمولین است.


منبع : میزان 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار