برگزیدگان بخش های مختلف هنری جشنواره فانوس معرفی شدند.
کد خبر: ۴۶۰۳۰۷
تاریخ انتشار: ۲۵ تير ۱۳۹۶ - ۰۸:۴۱ 16 July 2017
 خبرگزاری صدا و سیما ،در اختتامیه نخستین جشنواره سراسری فانوس در ساری، از برگزیدگان این جشنواره قدردانی شد .
 اسامی برگزیدگان در بخش های مختلف هنری به این شرح است :
در بخش موسیقی:هیأت داوران در این بخش هیچ اثری را شایسته مقام اول و دوم ندانست و از «رضا معتمد» خوانند اثر «حماسه البرز»، «ناهید حسین دوست» از استان البرز که به طور مشترک مقام سوم را کسب کردند تقدیر کرد.
همچنین در این بخش لوح سپاس هیأت داوران به «بهاره رستمی» از استان مرکزی به خاطر اثر«رد کوچه» تعلق گرفت  و لوح سپاس هیأت داوران هم به مهدی آرام باش از اسان هرمزگان به خاطر ارسال اثر«رد غبار وحشی» اهدا شد.
در بخش هنرهای تجسمی:
 لوح سپاس به «محمود مهدوی» از استان اردبیل به خاطر ارسال اثر «سیمرغ» و «محمدرضا آریان فر» از استان اصفهان به خاطر ارسال اثری با عنوان «مکس ریشتر هفتم» اهداء شد.
در بخش نمایش صحنه ای:
مقام اول را کارگردانی نمایش «خط سوم» فواد ابراهیمیان از استان همدان به خود اختصاص داد.
 مقام دوم این بخش را «علی اکبر عبدیانی» از استان کهکیلویه و بویر احمد به خاطر کارگردانی نمایش «پاییز نگفته» کسب کرد.
همچنین «سید محمد محمدی» از استان مرکزی کارگردان نمایش «یک شب بی پایان» مقام سوم را به خود اختصاص داد.
در بخش نمایش خیابانی:
«پژمان شاهوردی» از استان لرستان با اثری به نام «موافق خوان» به مقام اول دست یافت.
در بخش داستان کوتاه:
«داوود جلیلی» از استان قم با اثر «پستوی خالی» به مقام اول دست یافت.
در بخش فیلنامه:
محراب اکبری شهبر از استان قم نویسنده اثر «آواز خورشید» به مقام اوی دست یافت.
در بخش مستند:
تندیس جشنواره و جایزه نقدی نفر اول به نیکپور مدیر هنری استان کرمانشاه به خاطر ساخت اثری با عنوان «مسیر طلوع» اهدا شد.
همچنین هیأت داوران آثار «وریا عساکره»، «احسان آبشینه»، مصطفی اخلاقی» و «حجت الله مردانی» را شایسته دیپلم افتخار دانست و از «پوریا عساکره» با اهدای دیپلم افتخار تقدیر به عمل آورد.
در بخش پویانمایی:
تندیس جشنواره و دیپلم افتخار به «عبدالامیر سبیعی» از استان یزد به خاطر ارسال اثر «قصه بابا» اهدا شد.
در بخش ترکیبی:
«علیرضا همتیان» هنرمند سمنانی به خاطر ارسال اثری با عنوان «نسل آفتاب» به مقام اول دست یافت .
در بخش نماهنگ:
اثر «اوخشامالار» از «علی دانش» هنرمند اردبیلی حائز مقام اول، شد.
 در بخش تیزر:
مقام اول به اثر«باشگاه افسران» از «محمد ردوف فرازی» از کردستان تعلق گرفت.
در بخش سایبری:
جایزه ویژه دبیر به اثر «زیارت مجازی» به «صادق پور غلامی» از استان خراسان جنوبی تعلق گرفت.
در بخش خوشنویسی:
تندیس جشنواره و دیپلم افتخار به «صادق شیخ» از استان کهکیلویه و بویر احمد به خاطر ارسال اثر نستعلیق تعلق گرفت.
در بخش مجسمه سازی و آثار حجمی:
 
تندیس جشنواره و دیپلم افتخار به نفر اول «مهدی احمدی» از استان همدان به خاطر ارسال اثر «اعزام» اهدا شد.
در بخش نقاشی:
تندیس جشنواره و دیپلم افتخار نفر اول به اثر «شهید همت از کتاب آسمانها» که توسط مصطفی شعرباف» از اصفهان به جشنواره ارسال شد.
در بخش عکس:
تندیس جشنواره و دیپلم افتخار برای اثر «خرم جاه» به ـبهزاد علیپور» از استان همدان به خاطر کسب مقام اول اهدا شد.
در بخش کتاب مستند عکس:
تندیس جشنواره و دیپلم افتخار به «فریدون هدایتی» از استان مازندران اهدا شد.
و مجموعه عکس های دفاع مقدس از «حمید حسام» از استان همدان حائز کسب مقام شد.
در بخش گرافیک و پوستر:
تندیس جشنواره و دیپلم افتخار برای اثر«قاصم» به «محمدعلی انتظاری» از استان یزد به عنوان مقام اول اهدا شد.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار