رقابت سه تیم مازنی در یک گروه
بر اساس قرعه کشی انجام شده در سازمان لیگ فوتبال کشور، سه تیم مازندرانی هدف بابلسر، متین بابل، پدیده ساری در گروه اول با تیم های استیل البرز آق قلا، سپاهان گرگان، ایرانمهر باباخانی، ذوب آهن نسل جوان مشهد، پیشگامان مشهد، رقابت می کنند.
کد خبر: ۵۰۲۹۶۴
تاریخ انتشار: ۱۲ مهر ۱۳۹۶ - ۰۰:۰۹ 04 October 2017
به گزارش تابناک مازندران ، دور نخست مسابقات فصل ۹۷-۹۶ لیگ برتر فوتبال نونهالان باشگاه های کشور با شرکت ۲۳ تیم در دو گروه ۸ تیمی، یک گروه ۷ تیمی و یک گروه ۶ تیمی با توجه به بعد مسافت و منطقه جغرافیایی از ۲۲ مهرماه بر طبق  برنامه فدراسیون فوتبال شروع می شود.
 
بر اساس این گزارش، این مسابقات در مرحله اول به صورت رفت و برگشت برگزار می شود و از هر گروه دو تیم به مرحله دوم صعود می کنند.
 
بر اساس قرعه کشی انجام شده در سازمان لیگ فوتبال کشور، سه تیم مازندرانی هدف بابلسر، متین بابل، پدیده ساری در گروه اول با تیم های استیل البرز آق قلا، سپاهان گرگان، ایرانمهر باباخانی، ذوب آهن نسل جوان مشهد، پیشگامان مشهد، رقابت می کنند.
 
درمرحله بعد بازی ها  در دو گروه چهار  تیمی به صورت مجتمع برگزار می شود و در نهایت چهار تیم به مرحله پایانی مسابقات راه می یابند.

 چهار تیم برتر رقابت ها هم  به صورت مجتمع دیدار می کنند تا در نهایت تیم  قهرمان این دوره از مسابقات مشخص شود.

 شایان ذکر است؛ متین بابل در رقابت های سال گذشته با کسب عنوان نایب قهرمانی، بهترین نتیجه
در بین تیم های مازندرانی کسب کرد.
 
به هر روی گروه بندی مسابقات لیگ قهرمانی نونهالان به شرح زیر میباشد که تیم های مازندران در گرو3 حضور دارند .


گروه یک: فولاد خوزستان، نوژن اصفهان، سپاهان یاسوج، نفت آبادان، سپاهان اصفهان، آریان اهواز، ذوب آهن اصفهان
گروه دو: مس کرمان، برق شیراز، استقلال بوشهر، البدربندرکنگ، خلیج فارس شیراز، برق جدید شیراز، فولاد یزد
گروه سه: هدف بابلسر، شهرداری رشت، شهدا قائمشهر، استیل البرز آق قلا، پیشگامان مشهد، پدیده ساری، ملوان بندرانزلی، متین بابل
گروه چهار: مهدیه تبریز، ایرانیان اردبیل، ذوب آهن اردبیل، شهرداری اردبیل، نود ارومیه ، دبیری تبریز، گسترش فولاد تبریز
مسابقات مرحله دوم به صورت مجتمع در دو گروه 4 تیمی برگزار می شود که در نهایت دو تیم از هرگروه به مرحله پایانی صعود می کنند. تیم ها در مرحله دوم به صورت زیر قرار می گیرند:

گروه الف: اول گروه 1+دوم گروه 2+ اول گروه 3+ دوم گروه4
گروه ب: دوم گروه 1+اول گروه 2+ دوم گروه 3+ اول گروه 4
تیم های اول و دوم گروه های الف و ب به مرحله پایانی صعود که مرحله پایانی نیز به صورت مجتمع برگزار می شود تا تیم های اول تا سوم کشور مشخص شود.

تیم انتهای جدول از هر گروه در مرحله اول از لحاظ امتیاز به مسابقات مناطق فصل آتی سقوط می کند.
 
 
 
 
 
 
 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار