نایب رییس مجلس، گفت:با توجه به تغییرات جدیدی که برای اصلاح ساختار وزارتخانه ها مطرح شده دولت یا باید لایحه جدید به مجلس ارسال کند و یا پیشنهادات خود را در کمیسیون های تخصصی مطرح کند.
کد خبر: ۵۲۳۱۴۸
تاریخ انتشار: ۲۱ آبان ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۳ 12 November 2017

به گزارش تابناک : علی مطهری، با اشاره به نشست روز گذشته سران سه قوه و طرح مباحثی همچون ایجاد تغییرات در ساختار برخی وزارتخانه ها، گفت: اگر قرار است تغییراتی در ساختار وزارتخانه ها ایجاد شود باید  این موضوع در کمیسیون های تخصصی مجلس مورد بررسی قرار گیرد و گزارش آن به صحن علنی ارائه شود و در نهایت نمایندگان در این خصوص تصمیم بگیرند.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی، افزود: تصمیم درباره تغییر ساختار برخی وزارتخانه ها نمی تواند در جلسه سران قوا گرفته شود بلکه این تغییرات به نظر مجلس بستگی دارد.

هر تصمیمی که در نشست سرا قوا اخذ شده باشد در نهایت مجلس تصمیم گیرنده است

وی با اشاره به ارائه لایحه ای که از سوی دولت برای ایجاد تغییرات در برخی وزارتخانه ها در  حدود ۶ ماه پیش به مجلس ارائه شد، ادامه داد: با توجه به تغییرات جدیدی که برای اصلاح ساختار وزارتخانه ها مطرح شده دولت یا باید لایحه جدید به مجلس ارسال کند و یا پیشنهادات جدید خود برای لایحه قبلی در کمیسیون های تخصصی مطرح کند.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی که با خانه ملت گفت‌وگو می‌کرد، یادآور شد: هر تصمیمی که در نشست سرا قوا اخذ شده باشد در نهایت مجلس تصمیم گیرنده است.

منبع : ایلنا 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار