مدافع پرسپولیس که مدتی وظیفه پر کردن جای خالی حسینی را در پرسپولیس و تیم ملی داشت، دیگر در جمع شاگردان کی‌روش قرار ندارد.
کد خبر: ۵۲۴۴۹۵
تاریخ انتشار: ۲۳ آبان ۱۳۹۶ - ۱۵:۲۶ 14 November 2017
به گزارش تابناک : دوران مصدومیت جلال حسینی، روزهای سختی برای پرسپولیس و تیم‌ملی بود.

محمد انصاری یکی از مدافعانی بود که کی‌روش روی او برای جانشینی سیدجلال حساب می‌کرد. بازیکنی که در دو بازی آخر انتخابی جام جهانی برابر کره‌جنوبی و ازبکستان فیکس شد اما حالا حتی در فهرست تیم‌ملی هم قرار نمی‌گیرد.


انصاری مقابل کره‌جنوبی، برای نخستین بار در یک بازی رسمی در ترکیب تیم‌ملی قرار گرفت اما مقابل روسیه، دقیقه 57 تعویض شد و در بازی‌های بعد از آن جایی در تیم ملی نداشت.


آمار تیمی انصاری، 147 دقیقه بازی و فقط یک گل خورده بود اما آمار فردی او نشان می‌دهد که چرا کی‌روش این مدافع خلاق را دیگر دعوت نکرد.


مقابل کره‌جنوبی، انصاری کنار پورعلی‌گنجی بازی کرد و فقط 10 عملکرد مثبت داشت؛ با 4 بار قطع پاس، 3 دفع توپ و 3 بازپس‌گیری توپ. در حضور 57 دقیقه‌ای برابر سوریه هم انصاری فقط 5 عملکرد دفاعی موفق را به نام خود ثبت کرد.


شاید همین دو نمایش و بخصوص بازی با سوریه، کی‌روش را به این نتیجه رساند که فعلا دور مدافع چپ پای پرسپولیس خط بکشد و سراغ بازیکنانی برود که در دفاع درگیرانه‌تر و سختگیرتر از او باشند.


انتظاری که فعلا هیچکدام از جانشین‌های سیدجلال نتوانسته‌اند کاملا آن را برآورده کنند.


منبع : ساعت 24
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار