دکتر منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با صدور احکام جداگانه ای، دکتر "محمود مدرس هاشمی" و "دکتر حمید محمد زاده " را به مدت چهار سال در سمت ریاست دانشگاههای «صنعتی اصفهان» و «علم و فناوری مازندران» ابقا کرد.
کد خبر: ۵۳۳۹۱۷
تاریخ انتشار: ۱۳ آذر ۱۳۹۶ - ۱۷:۱۰ 04 December 2017

به گزارش تابناک : در این احکام انتصاب آمده است، احتراماً، ضمن تقدیر از خدمات ارزنده ای که تاکنون داشته‌اید، براساس تبصره ۱ ماده ۴ آیین نامه جامع مدیریت دانشگاهها و موسسات آموزش عالی، پژوهشی و فناوری مصوب شورای عالی انقلاب فرهنگی، با ادامه همکاری جنابعالی در سمت رئیس دانشگاه به مدت ۴ چهار سال موافقت می شود.

وزیر علوم در این احکام تصریح کرده است: امیدوارم با سعی و اهتمام جنابعالی و بر اساس اهداف، سیاست های دولت تدبیر و امید و برنامه های تقدیم شده به مجلس شورای اسلامی و بهره مندی از تجربه های مفید استادان، محققان، و کارشناسان محترم و جلب مشارکت دانشگاهیان و دانشجویان عزیز و همفکری با سایر مسئولان دانشگاهی در جهت اعتلای نظام آموزش عالی کشور گام های موثری بردارید.

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، دکتر غلامی در این احکام انتصاب تاکید کرده است: ضروری است در حفظ بیت المال و اعمال سیاست های موثر صرفه جویی در هزینه ها، پرهیز از تجمل گرایی، تقویت نظم و انضباط و قانونمندی و ارتقای علمی و فرهنگی و اجتماعی آن دانشگاه با اتکال به خداوند متعال بکوشید.


منبع : ایسنا 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار