معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری مازندران از فعال سازی دیپلماسی اقتصادی با ورود هیئت های خارجی به این استان خبر داد.
کد خبر: ۵۳۴۳۱۰
تاریخ انتشار: ۱۴ آذر ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۴ 05 December 2017
به گزارش تابناک : حسن خیریانپور در جلسه بررسی مشکلات شهرک صنعتی شهرستان محمودآباد که در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان برگزار شد گفت: هدف از این کار را شناساندن ظرفیت های مازندران و زمینه سازی برای صادرات است عنوان کرد.
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری مازندران افزود: فعال سازی دیپلماسی اقتصادی، صادرات محصولات و تولیدات این استان از اولویت های مهم بوده که پیگیری تفاهم نامه ها بر عهده ما است و عقد قرارداد و پیگیری آن باید با ورود بخش خصوصی، برند سازی و سرمایه گذاری های مشترک و مستقیم سرمایه گذران خارجی انجام شود.
خیریانپور سهم سرمایه گذاری خارجی امسال در مازندران را 670 میلیون دلار اعلام کرد و گفت: از محل بهینه یاب، رونق تولید در زمینه های سرمایه در گردش، نوسازی و بازسازی واحدهای صنعتی و نیز 60 درصد پیشرفت فیزیکی طرح ها، تسهیلات مناسبی دریافت کرده ایم.
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری مازندران با اشاره به اینکه 750 میلیارد تومان با یارانه برای بهبود فضای کسب و کار در اختیار این استان قرار گرفته است افزود: 390 میلیارد تومان تسهیلات از محل توسعه روستایی و 129 میلیارد و 600 میلیون تومان از محل خود اشتغالی و مشاغل خانگی سهمیه مازندران بوده که باید فرمانداران، بخشداران و مدیران دستگاه های اجرایی دولتی این استان پیگیری آن بوده تا بیشترین بهره را از تسهیلات داشته باشیم.


منبع : صدا و سیما 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار