نماینده مردم نور و محمودآباد در مجلس شورای اسلامی گفت: مازندران آمادگی کامل برای ایجاد اشتغال و کسب و کار در زمینه فناوری اطلاعات را دارد.
کد خبر: ۵۳۵۱۲۴
تاریخ انتشار: ۱۶ آذر ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۴ 07 December 2017
به گزارش تابناک : علی اسماعیلی امروز در همایش بزرگداشت روز مجلس در سالن غدیر ارشاد اسلامی این شهرستان با اشاره به روز دانشجو یادآور شد: معتقدم دانشجو یعنی آزادی‌خواه، آرمان‌خواه و عدالت‌خواه که در مقابل استکبار، استعمار و استبداد می‌ایستد و در سرزمین اسلامی وظیفه‌ خود را استکبارستیزی می داند.

اسماعیلی با گرامی‌داشت روز مجلس، به گفته امام و سفارش مقام معظم رهبری مجلس را در راس امور عنوان کرد و گفت: اگر ملتی مجلسی قوی داشته باشد و نمایندگان مجلس در مجلس وظیفه‌ قانونگذاری و نظارتی را به درستی عمل کند مملکت مشکل نخواهد داشت.

عضو مجمع نمایندگان مازندران با بیان اینکه وظایف نمایندگان در مجلس دو وظیفه اساسی وضع قوانین درست  و دیگر نظارت بر عملکرد دستگاه‌های اجرایی است، تصریح کرد: این دو وظیفه به مانند دو بال پرواز مجلس برای رفع مشکلات کشور هستند.

وی افزود: در  مدت حضور خود در مجلس، موفق شدیم برای اولین بار اعضای هیئت رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس را به این شهرستان بیاوریم تا محمودآباد مرکز صدر مباحث اقتصادی استان قرار گیرد.

اسماعیلی، وجود و فعالیت شهرک صنعتی تشبدان را برای جوانان این شهرستان یک فرصت مناسب مطرح کرد و گفت: در این امر تلاش شده تا 60 هکتار از اراضی اطراف این شهرک به مجموعه تشتبدان اضافه شود که تاکنون تغییر کاربری صورت گرفته و در صورت موافقت یک اداره واگذاری 60 هکتار نهایی می‌شود.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس تاکید کرد: شهرک صنعتی تشبدان یکی از شهرک‌های فعال استان است که با افزودن زمین فرصتی بر افزایش اشتغال و فضای درآمد این شهرستان فراهم می‌شود.

منبع : تسنیم 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار