متهمان در بازجویی‌های ضمن اعتراف به سرقت خودروها در هفته گذشته به چندین فقره سرقت اموال داخل خودرو در این شهرستان نیز اقرار کردند.
کد خبر: ۵۴۸۶۸۵
تاریخ انتشار: ۱۷ دی ۱۳۹۶ - ۰۹:۲۷ 07 January 2018

به گزارش تابناک مازندران، در پی افزایش سرقت در مازندران ماموران پرتلاش نیروی انتظامی مازندران دست به عملیات زدند و سارقان را در این استان دستگیر نموده و تحویل مقامات قضایی دادند .

بر اساس این گزارش ، سرهنگ ناصر علی صفر پورر اظهار داشت: در پی اعلام خبر سرقت یک دستگاه خودرو پراید در محدوده ذغالچال ساری موضوع در دستور کار ماموران کلانتری 15 امام رضا(ع) این فرماندهی قرار گرفت.

وی افزود: ماموران با بررسی‌های همه جانبه و انجام تحقیقات فنی و پلیسی موفق به شناسایی دو سارق حرفه ای خودرو در این شهرستان شدند.

معاون عملیات فرماندهی انتظامی مازندران گفت: پس از شناسایی متهمان، ماموران با هماهنگی مرجع قضایی آنان را که در منزلی در حاشیه شهر مخفی شده بودند دستگیر کرده و موفق به کشف 3 فقره خودرو سرقتی از آنان شدند.

صفرپور تصریح کرد: متهمان در بازجویی‌های ضمن اعتراف به سرقت خودروها در هفته گذشته به چندین فقره سرقت اموال داخل خودرو در این شهرستان نیز اقرار کردند.

وی ضمن هشدار به دارندگان وسایل نقلیه از آنها خواست حتی الامکان وسایل نقلیه خود را به تجهیزات ایمنی، قفل پدال و فرمان تجهیز کنند و از قرار دادن مدارک شناسایی، تجهیزات جانبی و وسایل گرانقیمت در داخل اتومبیل بپرهیزند.

 

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار