مربی تیم فوتبال سایپا گفت: بازی با استقلال برای ما یک مسابقه ۶ امتیازی است.
کد خبر: ۵۴۹۷۰۸
تاریخ انتشار: ۱۹ دی ۱۳۹۶ - ۰۹:۴۹ 09 January 2018

به گزارش تابناک : محمد دایی در مورد وضعیت تیم سایپا گفت: تمرینات خوبی را انجام داده‌ایم و آماده بازی با استقلال هستیم. هرچند برای آنکه یک تیم کامل باشیم نیاز به جذب چند بازیکن داریم.
وی در مورد احتمال حضور ارسلان مطهری و آلویس نانگ در تیم سایپا گفت: ما با هر دوی این بازیکنان صحبت‌هایی انجام داده‌ایم و منتظریم تا ببینیم باشگاه پیگیر جذب آنها شود. سایپا نیاز به یک مهاجم دارد.


دایی در مورد نارضایتی بازیکنان سایپا از بدقولی‌های مدیران باشگاه در پرداخت‌ها گفت: متأسفانه اکثر باشگاه‌های ایران مشکلات مالی دارند و ۳-۴ سال است که ما به هر باشگاهی می‌رویم از شانس بد ما مشکلات مالی زودتر در آنجا رخنه کرده است. تاکنون فقط ۳۰ درصد به بازیکنان پول پرداخت شده است بدقولی‌ها در پرداختها روی مسائل روحی و روانی بازیکنان تأثیرگذار است آنها هم با این پول زندگی‌شان را می‌چرخانند در باشگاه سایپا هم انی شرایط پیش آمده البته قول داده‌اند مشکلات هرچه سریعتر حل شود.


وی افزود: فکر می‌کردیم در تیمی مثل سایپا با مشکل مالی مواجه نشویم. اما در این باشگاه هم این شرایط پیش آمد پیش از این در راه‌آهن، نفت تهران و صبای قم با مشکلات مالی زیادی دست به گریبان بودیم و فکر می‌کردیم در سایپا سال راحتی را پشت‌سر بگذاریم که اینگونه نشد.


مربی سایپا در مورد بازی روز جمعه با استقلال گفت: استقلال تیم خوب و پرمهره‌ای است و شرایط فنی‌اش هم بسیار بهتر از قبل شده است. ما و استقلال هر دو ۲۷ امتیازی هستیم و هر دو به سه امتیاز این بازی نیاز داریم این مسابقه یک بازی شش امتیازی است که امیدواریم ما در آن پیروز شویم.

 

 

 

منبع : فارس

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار