در برخی از محور‌های استان‌های مازندران و گیلان بارش باران و در برخی ازمحور‌های استان‌های اردبیل، گلستان، مازندران، خراسان شمالی و خراسان رضوی و پدیده مه گرفتگی را شاهد هستیم.
کد خبر: ۵۷۷۳۸۱
تاریخ انتشار: ۲۰ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۹:۲۷ 11 March 2018

به گزارش تابناک : سرپرست مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا گفت: ترافیک در آزادراه‌های قزوین-کرج و کرج-تهران سنگین است.

سرهنگ نادر رحمانی سرپرست مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا در خصوص آخرین و ضعیت جوی و ترافیکی جاده‌های کشور اظهار کرد: در حال حاضر ترافیک در آزادراه قزوین-کرج، محدوده‌های پایانه شهید کلانتری و ساسانی و آزادراه کرج-تهران، حد فاصل پل فردیس تاگرمدره سنگین و تردد در سایر محور‌های اصلی کشور به صورت روان است.

وی افزود: در برخی از محور‌های استان‌های مازندران و گیلان بارش باران و در برخی ازمحور‌های استان‌های اردبیل، گلستان، مازندران، خراسان شمالی و خراسان رضوی و پدیده مه گرفتگی را شاهد هستیم.

سرپرست مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا گفت: همچنین محور‌های غیرشریانی شمشک-دیزین، اولنگ-شاهرود، گنجنامه-تویسرکان، سی سخت-سمیرم و پونل-خلخال به علت نبود ایمنی کافی تااطلاع بعدی مسدود هستند.

 

 

 

 

منبع : باشگاه خبرنگاران 

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار