امام جمعه میاندورود با تاکید بر تقویت توجه دولت به تولیدکنندگان گفت: کشاورزان مازندران رغبتی به بیمه محصولات کشاورزی ندارند.
کد خبر: ۵۸۹۵۱۸
تاریخ انتشار: ۲۲ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۶ 11 April 2018

به گزارش تابناک : حجت الاسلام رضا محمدنسب امروز در نخستین جلسه شورای اداری شهرستان میاندورود اظهار داشت: بدانیم هر چه اقتدار نظام بیشتر می‌شود دشمنی دشمنان نیز بیشتر می‌شود که مقام معظم رهبری به عنوان دیده‌بان و ناخدای کشتی نظام و انقلاب نیاز جامعه را رصد می‌کنند که برای سربلندی نظام باید همه ما تابع محض باشیم.

وی با اشاره به بحران آب افزود: سال گذشته بسیاری از کشاورزان از بیمه محصولات کشاورزی راضی نبودند و تکلیف کشاورز مشخص باشد که جای محصولات شالی چه بکارند و باید شرکت‌های بیمه‌ای در زمان حساس پاسخگو باشند.

محمدنسب بیان کرد: خدمت به مردم عبادت است و مدیران دستگاه‌های اجرایی با خوش خلقی مطالبات مردم را به درستی پاسخگو باشند.برخی رفتارها زیبنده مدیران جمهوری اسلامی نیست و اختلافات ادارات میان خودشان رفع شود و نگذاریم دشمنان در این زمینه سو استفاده کنند.

امام جمعه میاندورود بیان کرد: شعار مقام معظم رهبری مبنی بر حمایت از کالای ایرانی جهت برون رفت از مشکلات اقتصادی بوده که باید فرهنگ آن به درستی در جامعه نهادینه شود.

محمدنسب تصریح کرد: جوانان به عنوان سرمایه اجتماعی و بازوان جامعه نقش مهمی در توسعه جامعه دارند که باید از فرصت‌های اشتغال به درستی استفاده کنند.

وی افزود: بحران آب باید به درستی در شهرستان مدیریت شود و تصمیمات عقلایی باشد و خود مردم احساس مسئولیت کنند.

 

 

منبع : تسنیم 

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار