کارشناس مرکز پیش بینی و پیش آگاهی هواشناسی مازندران گفت که برف جمعه شب ( فردا 24 فروردین ) ارتفاعات این خطه شمال کشور را در نخستین ماه بهاری سفید پوش می کند.
کد خبر: ۵۸۹۸۲۱
تاریخ انتشار: ۲۳ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۲ 12 April 2018

به گزارش تابناک : محمد ابراهیم تاکامی روز پنجشنبه افزود : بارش برف درارتفاعات کاهش 10 درجه ای دمای هوای مازندران را در پایین دست برای روزهای شنبه و یکشنبه ( 25 و 26 فروردین ماه) به دنبال خواهد داشت.
وی اضافه کرد : وضعیت ناپایدارجوی درمازندران که همراه بارش باران دردشت ، برف درارتفاعات وکاهش نسبی دما همراهی می شود تا اواسط هفته آینده ادامه خواهد داشت.
هم اکنون هوای مازندران صاف تا نیمه ابری است که طبق پیش بینی هواشناسی از اواخر وقت امروز پنجشنبه 23 فروردین ماه جریان ناپایدر جوی استان را فرا می گیرد.
هم اکنون بلده در شهرستان نور در غرب مازندران با 9 درجه سانتیگراد بالای صفرخنک ترین و کیاسر در شهرستان ساری با 18 درجه سانتیگراد گرمترین نقطه استان است.
هوای شهر ساری مرکز مازندران هم اکنون صاف تا کمی ابری است که کمینه دما 12 درجه و بیشینه به 22 درجه سانتیگراد در روز جاری می رسد.
براساس گزارش هواشناسی مازندران در نیمه نخست سال آبی جاری ( مهرماه تا پایان اسفندماه 96) میزان بارش ها در این خطه شمال کشور نسبت به مدت مشابه 17 درصد کاهش یافت.

 

 

منبع : ایرنا

 

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار