بهداد سلیمی پس از خداحافظی با دنیای قهرمانی در وزنه برداری استان مازندران پست گرفت.
کد خبر: ۶۶۲۸۶۲
تاریخ انتشار: ۱۱ مهر ۱۳۹۷ - ۰۶:۴۸ 03 October 2018

ایسنا، بهداد سلیمی که در بازیهای آسیایی ۲۰۱۸ با دنیای قهرمانی خداحافظی کرد، صاحب یک سمت جدید شد و به عضویت هیات رییسه هیات وزنه برداری استان مازندران درآمد.

عباس رحیمی رییس هیات وزنه برداری مازندران در گفت و گو با ایسنا در این مورد گفت: بهداد سلیمی مانند بزرگانی چون حسین توکلی شناسنامه وزنه برداری مازندران است. البته این سمت برای سلیمی کوچک است اما وجودش می تواند به جوان ها و نوجوان ها کمک کند و برای همه انگیزه باشد. البته ما نمی خواهیم بهداد هر روز بیاید اما در جلسات و دیگر مراسم ها از وجودش استفاده می کنیم و با او هم فکری خواهیم کرد. بهداد هم همیشه پای کار است و زمانی که با او صحبت کردم، استقبال کرد.

رحیمی در پاسخ به این پرسش که تصمیم ندارید از وجود بهداد برای پرورش نسل جدید وزنه برداری مازندران استفاده کنید، تصریح کرد: بهداد هر طور که بخواهد در استان مازندران کار کند ما حامی او خواهیم بود. خانه وزنه برداری ما دارد کاملا آماده می شود و اگر بتوانیم از وجود او و حسین توکلی برای آموزش نوجوانان و جوانان حتی به صورت مقطعی استفاده کنیم، خیلی خوب است. اگر هم خودشان بخواهند باشگاه یا مجموعه ای برای آموزش وزنه برداران داشته باشند، ما کمک خواهیم کرد.

او با اشاره به اعزام دو وزنه بردار نوجوان به المپیک آرژانتین گفت: با توجه به اینکه هر دو نفر وزنه برداران اعزامی از مازندران هستند پیش از اعزام با آنها صحبت کردیم و به حساب هر کدام یک میلیون تومان واریز کردیم و امیدوارم در المپیک آرژانتین موفق باشند.

رحیمی در مورد مشکلات زیر ساختی وزنه برداری استان مازندران گفت: تمام هم و غم خود را برای درست کردن مشکلات زیر ساختی شهرستان های استان گذاشته ایم و همچنین در نظر داریم به صورت جدی تر روی وزنه برداری بانوان کار کنیم تا در رویدادهای آینده حضور پر رنگ تری داشته باشیم.

برچسب ها: بهداد سلیمی
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار