اداره کل هواشناسی مازندران وضعیت جوی مازندران طی تا آخر هفته را پیش بینی کرد . طبق پیش بینی اداره کل هواشناسی هوای فردای مازندران از عصر فردا، دو‌شنبه 8 بهمن با شمالی شدن جریانات ، ابتدا در مناطق غربی استان بارندگی و وزش باد آغاز و تا اواخر شب مناطق مرکزی و شرقی استان نیز بارانی خواهد شد.
کد خبر: ۷۰۸۰۷۳
تاریخ انتشار: ۰۷ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۸ 27 January 2019

به گزارش تابناک مازندران، اداره کل هواشناسی مازندران وضعیت جوی مازندران طی تا آخر هفته را پیش بینی کرد . طبق پیش بینی اداره کل هواشناسی هوای فردای مازندران از عصر فردا، دو‌شنبه 8 بهمن با شمالی شدن جریانات ، ابتدا در مناطق غربی استان بارندگی و وزش باد آغاز و تا اواخر شب مناطق مرکزی و شرقی استان نیز بارانی خواهد شد.

بر اساس این گزارش، معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی با اعلام اینکه آسمان مازندران تا فردا صاف و گرم پیش بینی می شود ،گفت: از عصر روز دوشنبه 8 بهمن با ورود جریانات شمالی به استان شاهد بارندگی , وزش باد و کاهش دما خواهیم بود .

احمد اسدی در گفتگویی، آسمان مازندران را امروز تا فردا دوشنبه صاف تا نیمه ابری ، در دامنه ها و ارتفاعات با وزش باد گرم و افزایش نسبی دما اعلام کرد .

وی افزود : از عصر دو‌شنبه 8 بهمن با شمالی شدن جریانات ، ابتدا در مناطق غربی استان بارندگی و وزش باد آغاز و تا اواخر شب مناطق مرکزی و شرقی استان نیز بارانی خواهد شد.

معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: بارش همراه با کاهش دما 5 تا 10 درجه ، وزش باد گاهی نسبتاً شدید و مواج شدن دریا تا پایان روز سه‌ شنبه در استان ادامه خواهد داشت.

وی افزود:در این مدت ارتفاعات و محورهای کوهستانی مازندران شاهد بارش برف همراه پدیده مه گرفتگی است که کاهش دید،لغزندگی و اختلال در تردد را خواهیم داشت.

اسدی اعلام کرد: آسمان استان در روز چهارشنبه در مناطق غربی استان صاف تا نیمه ابری و در نیمه شرقی ابری همراه با بارش پراکنده که بتدریج صاف خواهد شد .

وی گفت: آسمان استان را در روزهای پنج‌شنبه و جمعه 11 و 12 بهمن صاف تا نیمه ابری همراه با افزایش نسبی دما پیش بینی کرد .

 

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار