منتظر رسیدگی مسئولان
در روزها و شبهای بارانی، تلفن همراه نیز قطع شده و اهالی از همه جهت تحریم شده و مقدور به برقراری هیچ گونه ارتباطی نمی باشند. اهالی روستا، این زمان در صورت بیماری و یا هر کار واجب، نمی توانند با هیچ بیمارستان، اورژانس و حتی هیچ بشری مکالمه نمایند.
کد خبر: ۷۲۵۵۷۷
تاریخ انتشار: ۲۴ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۸:۲۶ 15 March 2019

به گزارش تابناک مازندران: زرندین سفلی، روستایی است از توابع بخش مرکزی شهرستان شهید پرور نکا در استان مازندران. این روستا در فاصله چند کیلومتری شهر نکا و در دهستان پی رجه واقع شده است.

بر اساس این گزارش: این روستا باوجود امکاناتی همچون: سه تالار بزرگ که یکی از تالارها مجموعه گردشگری توریستی است و سه صندوق قرض الحسنه، یک پست بانک، جنگلبانی، پاسگاه، نیروی انتظامی، درمانگاه، داروخانه، مهد کودک، چندین مدرسه دخترانه و پسرانه ی دولتی، مدرسه پسرانه نمونه دولتی، کافینت و ... که از طریق اینترنت خدمات رسانی می کنند، کارکنان این مراکز و اهالی روستا، از مشکلات مربوط به سرویس های شبکه در زمینه ی خط ثابت، تلفن همراه و اینترنت رنج می بردند.

باتوجه به اینکه، سارقان کابلهای تلفن را چند بار در ماه و اکثراً در شبها قطع کرده و به سرقت می برند، مشترکین روستا باید از شب تا صبح منتظر مانده (اگر روز بعد تعطیل نباشد)، حضوری به مخابرات مراجعه، تا فنی کاران مخابرات، صبح کابل دیگری نصب و مشکل را برطرف نمایند که در این مدت کارکنان مراکز خدمات رسانی قادر به فعالیت نمی باشند.

همچنین گاهی در روزها و شبهای بارانی، تلفن همراه نیز قطع شده و اهالی از همه جهت تحریم شده و مقدور به برقراری هیچ گونه ارتباطی نمی باشند. اهالی روستا، این زمان در صورت بیماری و یا هر کار واجب، نمی توانند با هیچ بیمارستان، اورژانس و حتی هیچ بشری مکالمه نمایند.

اینجاست که به مسؤولین مخابرات می گوییم: باوجود جمعیت زیاد این روستا و مراکز خدمات رسانی و کاربران زیاد اینترنت، راه حل مشکل، نصب کردن مجدد کابل و به سرقت رفتن دوباره آن نیست و برای رفع نواقص مخابراتی این روستا، باید به فکر راهکار دیگری باشند.

بر همین اساس، از ریاست محترم مخابرات شهرستان نکا انتظار داریم، با هزینه ی مخابرات کابل های منتهی به زرندین را زیر زمینی نماید.

الهام زارعی

نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۳
زرندینی
|
United States
|
۰۹:۱۹ - ۱۳۹۷/۱۲/۲۴
اون دزد دیگه کی هست که تو جاده سراسرس دزدی میکنه و هنوز گیر نیفتاده
بعید میدونیم غریبه باشه
کاربر
|
United States
|
۱۴:۳۴ - ۱۳۹۷/۱۲/۲۴
ساعت ۱۰/۵ شب دزد براحتی کابل رو می دزده

واقعا مسؤولین نمیشناسنش؟؟؟؟!!!!!!
زرندینی
|
United States
|
۱۵:۱۵ - ۱۳۹۷/۱۲/۲۴
خوش بحال این دزد

ای کاش من هم یک دزد بودم و هرگز گیر نمی افتادم ????????
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار