کنسرت خیریه‌ شهرام ناظری خواننده موسیقی ایرانی به نفع سیل‌زدگان در چارچوب برگزاری جشنواره «شریف زیبای من» همزمان با هفته گرامیداشت مقام معلم برگزار خواهد شد.
کد خبر: ۷۳۳۴۷۴
تاریخ انتشار: ۲۱ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۷:۵۷ 10 April 2019

کنسرت خیریه‌ شهرام ناظری خواننده موسیقی ایرانی به نفع سیل‌زدگان در چارچوب برگزاری جشنواره «شریف زیبای من» همزمان با هفته گرامیداشت مقام معلم برگزار خواهد شد.

ایرنا، شهرام ناظری خواننده موسیقی ایرانی همزمان با هفته گرامیداشت مقام معلم کنسرتی را به نفع سیل‌زدگان کشور در دانشگاه شریف برگزار می‌کند.
در این کنسرت که روز دهم اردیبهشت ماه سال جاری همزمان با هفته گرامیداشت مقام معلم برگزار می‌شود، شهرام ناظری برخی از آثار منتخب خود را برای مخاطبان اجرا می‌کند. این در حالی است که طبق برنامه ریزی های انجام گرفته عوائد حاصل از بلیت فروشی این کنسرت به سیل زدگان استان‌های شمالی و جنوب غربی کشور اختصاص می‌یابد.
سومین جشنواره «شریف زیبای من» به همت کانون‌های فرهنگی، انجمن‌های علمی و تشکل‌های اسلامی دانشگاه صنعتی شریف برنامه ریزی و اجرا می‌شود که در این روز شاهد دانشگاهی بدون خودرو، زیبا و بانشاط باشیم و طی این روز دانشجویان، اساتید و کارکنان ورزش، بازی و فعالیت های هیجان انگیزی را در دانشگاه تجربه می کنند.
به گزارش ایرنا، بارش های سنگین و بی سابقه از روزهای پایانی سال 97 باعث وقوع سیل در اغلب نقاط کشور شده است.
درحالی که دستگاه های اجرایی و نهادهای نظامی و انتظامی در روزهای اخیر به دنبال کمک رسانی به مردم آسیب دیده در استان های گلستان و مازندران بودند، برخی استان های واقع در جنوب و جنوب غرب کشور نیز با این پدیده مواجه شدند به طوری که در شیراز، کرمانشاه، لرستان، کهگیلویه و بویر‌احمد و خوزستان عده ای از هموطنان ما مصدوم و یا جان خود را ازدست دادند.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار