درگیری خونین دو گروه از ساکنان منطقه چشمه ساران استان گلستان واقعه تلخی را رقم زد که طی آن دو نفر کشته و 5 نفر مجروح شدند.
کد خبر: ۷۳۳۷۹۲
تاریخ انتشار: ۲۲ فروردين ۱۳۹۸ - ۲۱:۱۳ 11 April 2019

درگیری خونین دو گروه از ساکنان منطقه چشمه ساران استان گلستان واقعه تلخی را رقم زد که طی آن دو نفر کشته و 5 نفر مجروح شدند.
 بلاغ، حادثه از اینجا آغاز شد که اعضای دو خانواده درباره مالکیت قطعه زمینی با هم اختلاف پیدا کردند و نزاع بین آنها درگرفت.این حادثه ظهر روز سه‌شنبه 20 فروردین در روستای نراب بخش چشمه ساران شهرستان آزادشهر استان گلستان رخ داد و یکی از حاضران در نزاع با شلیک اسلحه شکاری یکی از اعضای خانواده طرف مقابل را به گلوله بست.

به‌گفته شاهدان محلی، در این درگیری که برسرمالکیت یک قطعه زمین کشاورزی بین دو خانواده رخ داده بود یکی از طرفین نزاع که بشدت زخمی شده بود خود را به خانه رساند و با اسلحه شکاری به محل درگیری برگشت و با شلیک گلوله ساچمه‌ای دو برادر و چهار نفر دیگر را زخمی کرد.

وی سپس با شلیک یک گلوله به خودش قصد خودکشی داشت اما با رسیدن بموقع مأموران پلیس و اورژانس وی دستگیر و به همراه دیگر مجروحان این حادثه به بیمارستان منتقل شدند.سرهنگ اصلانی فرمانده انتظامی شهرستان آزادشهر درباره این حادثه گفت: دو نفر از مجروحان این حادثه پس از انتقال به بیمارستان به سبب شدت خونریزی جان باختند.این سومین درگیری با سلاح گرم در شهرستان آزادشهر طی 10 روز گذشته بوده است

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار