رحمانی فضلی گفت: حضور مردمی علاوه بر قوت یافتن امداد رسانی موجب افزایش روحیه امدادگران شده و به لطف خداوند شرایط رو به بهبود است.
کد خبر: ۷۳۳۸۲۳
تاریخ انتشار: ۲۲ فروردين ۱۳۹۸ - ۲۳:۱۴ 11 April 2019

رحمانی فضلی گفت: حضور مردمی علاوه بر قوت یافتن امداد رسانی موجب افزایش روحیه امدادگران شده و به لطف خداوند شرایط رو به بهبود است.

 به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور با اشاره به ایجاد شرایط خاص و استثنایی در استان خوزستان گفت: در وضعیتی خاص و بی نظیر آب دو رودخانه دز و کرخه در منطقه بامدژ به هم پیوستند و به سمت اهواز جاری شدند که با اقدام به موقع جهادی از سوی همه دستگاههای امدادرسان و زمانبندی معینی با یک طراحی ویژه مهندسی مناسب جلوی پیشرفت آب به شهر اهواز گرفته شد.
عبدالرضا رحمانی فضلی

وزیر کشور حضور مردم به ویژه نیروهای جوان بسیجی را در همکاری با دستگاههای امدادرسان چشمگیر توصیف کرد و افزود: حضور مردمی علاوه بر قوت یافتن یافتن امداد رسانی موجب افزایش روحیه امدادگران شده و به لطف خداوند شرایط رو به بهبود می باشد و ما حداقل آبگرفتگی را در برخی ساختمان ها داشتیم که همراهی و تحمل مردم این مناطق قابل تقدیر است.

قائم مقام رییس شورای عالی مدیریت بحران با تاکید براینکه موج نگرانی در این خصوص در حال حاضر مرتفع شده است تصریح کرد: به دلیل عدم امکان پیش بینی دقیق پیشروی آب که از هر روزنه ای امکان نفوذ و به تدریج گسترش و تغییر مسیر سیلاب دارد ضروری است همه امدادگران پرتلاش و مردم عزیز در آماده باش کامل باشند و به محض مشاهده نفوذ سیلاب از سیل بندها نسبت به جلوگیری از آن اقدام سریع داشته باشند.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار