مهدی عبوری، معاون وزیر راه شد
مهدی عبوری شهردار فعال شهرستان ساری مرکز استان مازندران با صدور حکمی از سوی محمد اسلامی، وزیر راه و شهرسازی، به سمت معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت راه و شهرسازی منصوب شد.
کد خبر: ۷۳۵۴۰۸
تاریخ انتشار: ۲۷ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۸:۲۰ 16 April 2019

به گزارش تابناک مازندران، مهدی عبوری شهردار فعال شهرستان ساری مرکز استان مازندران با صدور حکمی از سوی محمد اسلامی، وزیر راه و شهرسازی، به سمت معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت راه و شهرسازی منصوب شد. 

براساس این گزارش،  عبوری که پیش از این یکی از گزینه های استانداری مازندران هم بود ، تاکنون در سمت شهردار ساری مشغول به فعالیت بود با حکم محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی به سمت معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت راه و شهرسازی منصوب شد.

مهدی عبوری معاون وزیر شد + تصویر و حکم
 

یاسر رضازاده مدیر روابط عمومی شهرداری ساری در گفتگو یی با تأیید این خبر اظهار داشت: عبوری پس از ۸۱ ماه عملگرایی و فعالیت به عنوان شهردار ساری به وزارت راه و شهرسازی رفت و کلیدی ترین پست وزارت راه و شهرسازی را عهده دار شد.

در متن این حکم آمده است:

بسمه تعالی

جناب آقای مهدی عبوری

سلام علیکم

با توجه به تجربه، تخصص، تعهد و سابقه مدیریتی جنابعالی، به موجب این حکم به عنوان «معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی» وزارت راه و شهرسازی منصوب می شوید.

امید است با استعانت از خداوند متعال، در اجرای سیاست های دولت تدبیر و امید و استفاده از تمامی ظرفیت ها و استعداد های بالقوه در اجرای ماموریت های محوله در محورهای زیر اهتمام ویژه داشته باشید.

- اصلاح ساختار سازمانی، نظام جبران خدمات و چابک سازی و کاهش دیوان سالاری در وزارتخانه به منظور بهره مندی حداکثری از توان تخصصی منابع در ستاد وزارت، استانها و کلیه دستگاههای تابعه.

- حذف کلیه امور غیر ضروری و بهبود روشها در جهت تسریع و شفاف سازی امور اداری و مالی.

- استفاده بهینه و مناسب از سرمایه های فیزیکی و انسانی وزارتخانه با رویکرد صرفه جویی در هزینه ها و

- شفاف سازی گردش منابع در ستاد وزارت، استانها و دستگاههای تابعه.

- تبيين شملی شایسته سالاری در انتصابات و جذب نیروهای برگزیده متناسب با نیازهای وزارت خانه.

- رسیدگی به معیشت همکاران محترم و تکریم شایسته و تلاش در رعایت منزلت و تعالی کرامت انسانی کارکنان و اهتمام در افزایش رضایت مندی و انگیزه کارکنان با صیانت از حقوق قانونی آنها.

- برقراری ارتباط موثر با تمامی واحدهای تابعه استانی در انعکاس سیاستها رويه ها و خط مشی های وزارت خانه و نظارت بر حسن انجام آنها.

توفيقات روز افزون شما را از درگاه خداوند منان خواستارم.

محمد اسلامی

 

 

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار