با اعلام پلیس راه مازندران، محدودیت های ترافیکی پایان هفته در جاده های هراز ،کندوان و فیروزکوه ، از یکطرفه شدن تردد در محور کندوان از عصر جمعه تا صبح شنبه 14 اردیبهشت اعمال می شود.
کد خبر: ۷۴۰۰۷۳
تاریخ انتشار: ۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۵ 01 May 2019

به گزارش تابناک مازندران،با اعلام پلیس راه مازندران، محدودیت های ترافیکی پایان هفته در جاده های هراز ،کندوان و فیروزکوه ، از یکطرفه شدن تردد در محور کندوان از عصر جمعه تا صبح شنبه 14 اردیبهشت اعمال می شود.

براساس این گزارش، رئیس پلیس راه استان مازندران گفت: تردد موتور سیکلت از ساعت 12 ظهر روز چهارشنبه 11 اردیبهشت تا ساعت 6 روز شنبه 14 اردیبهشت از محورهاي كرج – چالوس ، هراز ، سوادكوه و برعكس ممنوع است.

سرهنگ قدمی افزود: تردد انواع وسايل نقليه از ساعت 14 تا 24 روز جمعه 13 اردیبهشت از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و با اعلام مأمورين پليس راه در محل، تردد انواع وسايل نقليه از ساعت 17 الي 24 روز جمعه از مرزن آباد به سمت کرج بصورت يكطرفه خواهد بود.

به گفته وی ، تردد انواع تريلر ، كاميون و كاميونت از محور كرج – چالوس و بالعکس کماکان ممنوع است.

رئیس پلیس راه مازندران با اشاره به اینکه تردد کلیه تریلرها از جاده هراز کماکان ممنوع است گفت: تردد كليه كاميون ها و كاميونت ها به استثنای حاملان مواد سوختي و فاسد شدني از ساعت 12 تا 24 چهارشنبه 11 اردیبهشت و همچنين از ساعت 8 تا 24 پنجشنبه و جمعه 12 و 13 اردیبهشت از محور هراز ممنوع است.

محور چالوس - کرج
- تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 14 الی 24 روز جمعه 13 اردیبهشت از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و با اعلام ماموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 17 الی 24 همین روز از مرزن آباد به سمت کرج یک طرفه خواهد بود.
- تردد انواع تریلر ، کامیون و کامیونت به استثناء حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از محور کرج – چالوس ممنوع است.
 محور هراز
- تردد تمامی تریلرها در محور هراز ممنوع است.
- تردد تمام کامیون ها و کامیونت ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 12 الی 24 امروز (چهارشنبه) و همچنین از ساعت 8 الی 24 روزهای پنجشنبه و جمعه ( 13 و 14 اردیبهشت ) از محور هراز ممنوع است.
محور فیروزکوه
- رفت و آمد تمامی تریلرها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 12 ظهر روز جمعه تا ساعت 22 همان روز از تهران به سمت قائمشهر و برعکس ممنوع است .
پلیس راه مازندران نیز اعلام کرد که در صورت کاهش حجم تردد در محور های استان احتمال لغو محدودیت ترافیکی وجود دارد .
 وضعیت جوی پایان هفته در مازندران
بر اساس جدول پیش بینی هواشناسی مازندران ، برای امروز تا روز شنبه آسمان محور های مواصلاتی مازندران صاف تا نیمه ابری همراه با افزایش محسوس دما خواهد بود.
علاوه بر این دمای هوا در این روزها در برخی از مناطق استان از مرز 30 درجه سانتیگراد عبور می کند و به 32 درجه بالای صفر می رسد.
همچننی بر اساس پیش بینی هواشناسی در ارتفاعات شاهد بادهای گرم جنوبی و تسریع روند اب شدن برف ها خواهیم بود.

 

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار