یکی از پربحث‌ترین و تاسف‌آورترین اقداماتِ دیگر، دستکاری در قراردادها بوده، به‌طوری‌که عیناً قراردادهایی که در سازمان لیگ موجود است، با قراردادهایی که در باشگاه وجود دارد، دارای تفاوت فاحشی است.
کد خبر: ۷۵۸۹۱۱
تاریخ انتشار: ۱۱ تير ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۸ 02 July 2019

به گزارش تابناک مازندران، باشگاه نساجی مازندران دست به افشاگری زد و از اتفاقات عجیبی که در فصل گذشته رخ داده است پرده برداشت.

به نقل از روابط عمومی باشگاه نساجی مازندران، متاسفانه برخی از مسائل و مشکلات فصل گذشته، با کم‌لطفی مدیرعامل وقت، متوجهِ حال باشگاه شده و قطعاً همین بی‌تدبیری‌ها، مسیر پیش‌روی باشگاه را با خلل و موانعی مواجه خواهد کرد.

*در فصل گذشته قرارداد نامتعارفی با شرکت تولید پوشاک ورزشی آل‌اشپورت بسته شد که امروز یکی از طلبکاران بزرگ باشگاه همین شرکت است. متاسفانه باشگاه علی‌رغم اینکه با البسه درجه ۳ مواجه شد، امروز بدهی میلیاردی نیز نصیبش شده که لازم است بررسی شود بر چه اساسی این بدهی‌های عجیب و غریب باید به حساب باشگاه نساجی نوشته شود.

*یکی از پربحث‌ترین و تاسف‌آورترین اقداماتِ دیگر، دستکاری در قراردادها بوده، به‌طوری‌که عیناً قراردادهایی که در سازمان لیگ موجود است، با قراردادهایی که در باشگاه وجود دارد، دارای تفاوت فاحشی است. و باز هم در مبحث قراردادها به رقم‌های خیرکننده برخی بازیکنان برمی‌خوریم، بازیکنانی که اگر سری به قراردادهای‌شان در قبل از حضورشان به نساجی بزنید، تفاوت چشم‌گیری را با رقم قراردادهای‌شان با نساجی مشاهده خواهید کرد. و مجدداً نیز در قراردادهای این بازیکنان به برخی از آپشن‌های نامتعارفی برمی‌خوریم که به هیچ وجه در لیگ برتر این اتفاقات و این مدل از قراردادها طبیعی نیست.

*این‌ موارد تاسف‌آور، هم‌اکنون به رویت مدیریت جدید رسیده و قطعاً مواردی از این قبیل باز هم به هواداران اطلاع‌رسانی خواهد شد.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار