مدیر عملیات پرواز حج شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی اطلاعاتی از وضعیت پروازهای بازگشت حجاج بیت‌الله الحرام به ایران ارائه کرد.
کد خبر: ۷۷۲۲۱۴
تاریخ انتشار: ۲۵ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۵:۴۹ 16 August 2019

حسن قاسمی درباره وضعیت پرواز حجاج بیت‌الله الحرام به کشورمان، اظهار کرد: پروازهای بازگشت حجاج بیت‌الله الحرام از جمعه 25 مرداد آغاز و تا 17 شهریور مصادق با هشتم محرم ادامه خواهد داشت.

اخبار اجتماعی- حسن قاسمیادامه داد: در اولین روز پروازهای بازگشت حجاج، 12 پرواز از فرودگاه مدینه انجام می‌شود که سه پرواز نخست مربوط به استان‌های مازندران، زنجان و یزد است.همچنین یک پرواز خاص برای افرادی که بازگشت سریعتر آنها ضرورت دارد درنظر گرفته شده که غروب روز جمعه 25 مرداد از جده به سمت تهران انجام خواهد شد.

مدیر عملیات پرواز حج شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران تصریح کرد: تعداد کل پروازهای بازگشت 354 پرواز است که 159 پرواز از جده و 205 پرواز از مدینه خواهد بود و بدین ترتیب 44 درصد پروازها به جده و 56 درصد آنها به مدینه اختصاص دارد.

قاسمی با بیان اینکه پروازهای بازگشت به 19 استان اختصاص خواهد یافت، گفت: آخرین پرواز از جده به سمت فرودگاه امام خمینی در روز یک شنبه ساعت 2 بامداد انجام خواهد شد
تسنیم

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار