پیش‌بینی می‌کنیم بخشی از بار ترافیکی از شهرهای شمالی به سمت تهران به امروز بوده باشد و امروز از بامداد شاهد ترافیک باشیم.
کد خبر: ۷۷۴۳۳۳
تاریخ انتشار: ۰۲ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۰ 24 August 2019

رئیس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا، جاده هراز و چالوس به سمت تهران عصر امروز یکطرفه می‌شوند.

سرهنگ نادر رحمانی درباره محدودیت‌های اعمال شده در جاده‌های کشور طی امروز به پانا گفت: از ساعت ۱۵ امروز تردد از کرج از میدان امیرکبیر به سمت مرزن آباد محدود خواهد شد. پس از این محدودیت از ساعت ۱۹ تردد از مرزن آباد به سمت کرج به صورت یک‌طرفه انجام خواهد شد و تا پایان تخته بار ترافیکی ادامه خواهد یافت.

وی گفت: محدودیت در محور هراز از ساعت ۱۶ از رودهن به سمت آمل اعمال خواهد شد. در محور هراز از ساعت ۱۸ تردد از آب اسک به سمت تهران به صورت یک‌طرفه خواهد بود.

رحمانی ادامه داد: اکنون در محور رشت به قزوین در محدوده عوارضی رستم‌آباد و رودبار ترافیک نیمه‌سنگین گزارش شده و در منطقه امامزاده هاشم ترافیک پرحجم در جریان است. در محور قزوین به کرج در محدوده پایانه شهید کلانتری تا پل فردیس ترافیک سنگین در جریان است و این در حالی است که شمال به جنوب چالوس و هراز ترافیک پرحجم گزارش شده است.

رئیس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا خاطرنشان کرد: پیش‌بینی می‌کنیم بخشی از بار ترافیکی از شهرهای شمالی به سمت تهران به امروز بوده باشد و امروز از بامداد شاهد ترافیک باشیم.

 

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار