در پایان تمرین امروز، علی علیپور هم سالروز تولد خود را با هم تیمی‌هایش و تدارک آنها جشن گرفت.
کد خبر: ۷۹۶۳۲۶
تاریخ انتشار: ۲۰ آبان ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۷ 11 November 2019

تیم فوتبال پرسپولیس تمرین امروز دوشنبه را در حضور هواداران و خبرنگاران با یک غافلگیری انجام داد. این غافلگیری هم بازگشت کمال کامیابی‌نیا به تمرینات گروهی به صورت کامل بود، چنانکه در بازی فوتبال هم شرکت کرد، البته با احتیاط.

به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، تمرین امروز دوشنبه سرخپوشان ایران، پس از حضور گابریل کالدرون در جمع خبرنگاران و پاسخ به سوال‌های آنها از ساعت یازده در سالن بدنسازی ورزشگاه شهید کاظمی آغاز شد. بازیکنان پس از 25 دقیقه وارد زمین فوتبال شدند و کار روی چمن، با پاسکاری‌های کوتاه و بلند آغاز شد.

 

پس از آن، بازیکنان در چهار گروه به عبور سریع از موانع و سپس شوتزنی پرداختند در حالیکه در تمام این مدت، دروازه‌بان‌ها تمرین‌های اختصاصی خود را زیر نظر محسن سیدی انجام می‌دادند.

 

پس از این مرحله، کالدرون بازیکنان را به چهار تیم تقسیم کرد تا در قالب دو گروه در نیمه زمین، همزمان دو بازی فوتبال را انجام دهند. یک گروه زیر نظر او و گروه دیگر زیر نظر خوآگین و باقری بودند.

 

اتفاق خاص تمرین امروز، حضور کمال کامیابی‌نیا در تمام مراحل تمرین بود. او که پیش از این تمرینات اختصاصی داشت، امروز حتی در فوتبال تمرینی هم حاضر بود. البته احتیاط چاشنی کار او بود و هم تیمی‌ها هم مراقب کمال بودند.

 در پایان تمرین امروز، علی علیپور هم سالروز تولد خود را با هم تیمی‌هایش و تدارک آنها جشن گرفت.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار