نظری مصدوم شد. شماره 9 نساجی در حالی که سی دقیقه از حضورش در زمین مسابقه می گذشت در یک صحنه درگیری بر سر توپ در میانه زمین با علی کریمی هافبک استقلال برخورد کرد.
کد خبر: ۸۰۱۲۰۴
تاریخ انتشار: ۰۷ آذر ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۹ 28 November 2019

مهاجم تیم فوتبال نساجی به دلیل آسیب دیدگی که در بازی هفته گذشته برابر استقلال به آن دچار بازی این هفته برابر پرسپولیس را از دست داد.
به گزارش فرتاک نیوز،

مهدی نظری هافبک و مهاجم باتجربه تیم نساجی در نیمه دوم بازی برابر استقلال به زمین آمد. نساجی در نیمه دوم توسط محمد عباس زاده به گل رسید و در حالی که این تیم به دنبال رسیدن به گل تساوی بود نظری مصدوم شد. شماره 9 نساجی در حالی که سی دقیقه از حضورش در زمین مسابقه می گذشت در یک صحنه درگیری بر سر توپ در میانه زمین با علی کریمی هافبک استقلال برخورد کرد.

میزان مصدومیت نظری به شکلی بود که سرمربی نساجی او را از زمین خارج کرد. بعد از بازی این نگرانی برای این بازیکن و کادرفنی نساجی وجود دارد که او دچار آسیب دیدگی شدید و به خصوص از ناحیه زانو شده باشد با این وجود آخرین پیگیری های پزشکی مشخص کرد که مصدومیت هافبک-مهاجم نساجی از ناحیه زانو نیست.

با وجود این اما نظری امروز در تمرین تیمش شرکت کرد اما مصدومیت قوزک پایش که در بازی با استقلال به دست آمد اجازه ادامه تمرین را به او نداد و در نهایت مشخص شد که این بازیکن بازی حساس تیمش که روز شنبه برابر پرسپولیس در ورزشگاه آزادی برگزار می شود را از دست داده است.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار