کشتی ناشنوایان قهرمانی کشور
مسابقات کشتی ناشنوایان قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی کشتی فرنگی یادواره سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی با معرفی نفرات برتر در دو رده سنی جوانان و بزرگسالان در اهواز پایان یافت.
کد خبر: ۸۱۴۸۳۶
تاریخ انتشار: ۲۷ دی ۱۳۹۸ - ۰۸:۳۹ 17 January 2020

به نقل از روابط عمومی فدراسیون ورزش های ناشنوایان؛ چهل و چهارمین دوره مسابقات کشتی ناشنوایان قهرمانی کشور یادواره سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی در دو رده سنی جوانان و بزرگسالان از صبح امروز - پنجشنبه 26 دی ماه به میزبانی هیأت ورزش های ناشنوایان استان خوزستان در خانه کشتی اهواز آغاز شد و نفرات برتر به شرح ذیل معرفی شدند.

جوانان
وزن 55 کیلوگرم:
1. علی وطن دوست (خوزستان)
2. جواد میرزایی (خراسان رضوی)
3. علیرضا خدابخشی (چهارمحال و بختیاری)

وزن 60 کیلوگرم:
1. محمدحسین نریمانی (اصفهان)
2. مصطفی یحیایی (خراسان رضوی)
3. پیمان فبص النوار (لرستان)

وزن 63 کیلوگرم:
1. علی ابراهیمی (اردبیل)
2. شهاب رحیمی (آذربایجان غربی)
3. مجتبی قالبی (لرستان)

وزن 82 کیلوگرم:
1. حسین کاظمی (اصفهان)
2. محمدحسین رادپور (البرز)
3. آرش عبدوس (لرستان)

وزن 130 کیلوگرم:
1. سیدامیررضا نعمت پور (لرستان)
2. محسن جمالی (اصفهان)
3. علیرضا نامدار (البرز)

بزرگسالان
وزن 55 کیلوگرم:
1. سیدصادق ابوالوفایی (لرستان)
2. افشین رئیسی (البرز)
3. محمد بابایی (خراسان رضوی)

وزن 48 کیلوگرم:
1. امیرحسین گلشنی راد (خراسان شمالی)
2. محمدامین آزادبخت (لرستان)
3. علی اعرابی (خراسان رضوی)

وزن 55 کیلوگرم:
1. شاهرخ شکوهی (خراسان رضوی)
2. عباس یارمطاقلو (همدان)
3. حسین پورزارع (البرز)

وزن 60 کیلوگرم:
1. مهدی صدری (آذربایجان شرقی)
2. رضا کاه کویی (لرستان)
3. علیرضا رسولی (تهران) و علیرضا عبدی (فارس)

وزن 63 کیلوگرم:
1. مهدی بخشی (آذربایجان شرقی)
2. یونس حسینوند (تهران)
3. مجید فلاحی (فارس) و حامد زارعی (لرستان)

وزن 67 کیلوگرم:
1. علی کریمی (آذربایجان شرقی)
2. مجتبی اولادقباد (لرستان)
3. علیرضا عبدی (تهران) و علی فراهانی (مرکزی)

وزن 72 کیلوگرم:
1. رضا اسماعیلی (تهران)
2. علی کریمی نیا (لرستان)
3. اصغر کریمی (آذربایجان شرقی)

وزن 77 کیلوگرم:
1. محمدحسن حاجئی (تهران)
2. مصطفی علیپور (خراسان رضوی)
3. مسلم دهقانی (یزد) و ساجدخان محمدی (آذربایجان شرقی)

وزن 82 کیلوگرم:
1. شیرزاد مهکی (لرستان)
2. سیدشهاب نادری (البرز)
3. مصطفی نورایی (تهران)

وزن 87 کیلوگرم:
1.حسین سیف لو (آذربایجان غربی)
2. جعفر سیری (تهران)
3. علی جعفری (مازندران) و محمدامین شهبازی (لرستان)

وزن 97 کیلوگرم:
1. اکبر صابری (مرکزی)
2. بهنام زایرقراملکی (آذربایجان شرقی)
3. محمد صدری (اردبیل) و محمود سلیانی (اصفهان)

وزن 130 کیلوگرم:
1. هاشم بیابانی (گیلان)
2. محمد موسوی (فارس)
3. محمود فردبیگی (لرستان) و مهدی مسیبی (تهران)

در پایان این رقابتها در مراسمی با حضور غلامرضا صدیق راد رئیس هیأت ناشنوایان استان خوزستان، سیروس پور سرپرست مسابقات، کاظمی فرد مسئول کمیته فنی فدراسیون و مرعشیان رئیس هیأت کشتی استان خوزستان مدال نفرات برتر اهدا گردید.
این مسابقات در دو رده سنی نوجوانان و امید فردا جمعه 27 دیماه در خانه کشتی اهواز ادامه خواهد یافت./فترس

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار