چهل و چهارمین دوره مسابقات قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی کشتی فرنگی ناشنوایان یادواره سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی با قهرمانی تیم البرز پایان یافت.
کد خبر: ۸۱۴۹۴۸
تاریخ انتشار: ۲۷ دی ۱۳۹۸ - ۱۹:۱۰ 17 January 2020

 به نقل از روابط عمومی فدراسیون ورزش های ناشنوایان؛ در پایان چهل و چهارمین دوره مسابقات قهرمانی کشور یادواره سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی در چهار رده سنی نوجوانان، جوانان، امید و بزرگسالان که از روز گذشته در خانه کشتی اهواز آغاز شده بود تیم البرز با 580 امتیاز بر سکوی نخست ایستاد، تیم لرستان با 370 امتیاز نایب قهرمان و تیم اصفهان با 259 امتیاز سوم شد.

نتایج دومین روز در دو رده سنی نوجوانان و امید نیز به شرح زیر است:

نوجوانان
وزن 45 کیلوگرم:
1. علیرضا رمضانی (اصفهان)
2. علیرضا نعمتی پور (لرستان)

وزن 51 کیلوگرم:
1. محمدامین آزادبخت (لرستان)
2. علی غفاری (البرز)

وزن 55 کیلوگرم:
1. حسین پورزارع (البرز)
2. محمد امین ملکی (لرستان)

وزن 60 کیلوگرم:
1. یزدان سبزیان (البرز)
2. آرمان گراوند (لرستان)

وزن 65 کیلوگرم:
1. علی محمودی نیا (لرستان)
2. مهدی میرزایی (البرژ)

وزن 80 کیلوگرم:
1. حسین حسینی (چهارمحال و بختیاری)
2. حسین کاظمی (اصفهان)
3. آرش عبدولی (لرستان) و اسماعیل رنود (خراسان شمالی)

وزن 92 کیلوگرم:
1. مهدی علیمرادی (چهارمحال و بختیاری)
2. ابوالفضل محمدحسینی (البرز)

امید
وزن 55 کیلوگرم:
1. عارف غلامی (اصفهان)
2. افشین رستمی (البرز)
3. حسین رحیمی (خراسان شمالی) و پیمان فیض الوار (لرستان)

وزن 60 کیلوگرم:
1. مهدی تقی پور (خراسان رضوی)
2. پوریا رضایی (لرستان)
3. حسین ابراهیمی (البرژ)

وزن 63 کیلوگرم:
1. علی ابراهیمی (اردبیل)
2. رضا یاری پور (خوزستان)
3. محمدجواد یوسفی (مازندران) و محمدحسین نریمانی (اصفهان)

وزن 67 کیلوگرم:
1. مجتبی اولادقباد (لرستان)
2. علیرضا محمدی (تهران)
3. بهزاد معرفت (اردبیل) و احمد علیزاده (البرز)

وزن 72 کیلوگرم:
1. اصغر کریمی (آذربایجان شرقی)
2. رضا اسماعیلی (تهران)
3. مهدی رستمی (لرستان) و هادی علیزاده (البرز)

وزن 77 کیلوگرم:
1. عرفان عبدغیور (اردبیل)
2. محمد حقی (آذربایجان شرقی)
3. حسین همی پور (لرستان) و امیرحسین نوروزی (البرز)

وزن 83 کیلوگرم:
1. شیرزاد مهکی (لرستان)
2. ساجدخان محمدی (مرکزی)
3. اسماعیل نظری (البرز) و محمدرضا معتصمه (اردبیل)

وزن 87 کیلوگرم:
1. علی غفاری (البرز)
2. یوسف احمدی (مرکزی)
3. ابوالفضل عرب (اصفهان) و علی اصغر شریفی (آذربایجان شرقی)

وزن 97 کیلوگرم:
1. محمدرضا صدری (اردبیل)
2. محمد نظرزاده (اصفهان)
3. امیرحسین بالاپور (البرز)

وزن 130 کیلوگرم:
1. امیرحسین فریدون زاده (البرز)
2. سیدامیدرضا نعمت پور (لرستان)
3. محمد افرازی (اردبیل)

کاپ و مدال برترین ها، توسط مهران تیشه گران رئیس فدراسیون، حمید بنی تمیم دبیر فدراسیون، رضایی رئیس انجمن کشتی ناشنوایان، سیروس پور سرپرست مسابقات، نصیری معاون اداره کل ورزش و جوانان استان خوزستان و سایر مسئولین به تیم ها و نفرات برتر اهدا گردید.
خسرو کارآمد قهرمان و پیشکسوت کشتی ناشنوایان و بهروز مبشری از پیشکسوتان ورزش ناشنوایان به دعوت مسئولین فدراسیون در این مسابقات حضور داشتند.
همچنین از میثم قبشه دزفولی دارنده 4 مدال طلای المپیک و مسابقات جهانی کشتی ناشنوایان و پیشکسوت کشتی خوزستان تجلیل به عمل آمد.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار