او مربی خوشفکری است و در این سال‌ها پیشرفت خوبی داشت. گل‌محمدی سابقه بازی و سرمربی‌گری در پرسپولیس را دارد و از این بابت، خیالم راحت است که می‌تواند از تجربیات خود بهترین استفاده را ببرد.و نتایج خوبی با پرسپولیس کسب کند.
کد خبر: ۸۱۴۹۵۸
تاریخ انتشار: ۲۷ دی ۱۳۹۸ - ۲۲:۲۲ 17 January 2020

فرشاد پیوس، اسطوره پرسپولیس گفت: گل‌محمدی تیم بسیار خوبی را در اختیار گرفته اگر باهوش باشد، قطعا در پرسپولیس موفق می‌شود. او همچنین گفت : خیالم راحت است که گل محمدی نتیجه می گیرد.
فرشاد پیوس با اشاره به ایجاد تغییر در کادرفنی سرخپوشان پایتخت اظهار داشت:

گابریل کالدرون شاید مربی خوب و باتجربه‌ای بود و توانست در پرسپولیس هم نتایج موثری بگیرد، اما تیمش زیبا بازی نمی‌کرد. با این حال، پرسپولیس را قهرمان نیم‌فصل کرد. انتقاداتی از او داشتیم، ولی حالا دیگر رفته و نباید بیش از این در مورد او صحبت کنیم.

وی اضافه کرد:

به یحیی گل‌محمدی بابت بازگشت به پرسپولیس تبریک می‌گویم. او مربی خوشفکری است و در این سال‌ها پیشرفت خوبی داشت. گل‌محمدی سابقه بازی و سرمربی‌گری در پرسپولیس را دارد و از این بابت، خیالم راحت است که می‌تواند از تجربیات خود بهترین استفاده را ببرد.و نتایج خوبی با پرسپولیس کسب کند. او تیم بسیار خوبی را در اختیار گرفته و بازیکنان خلاق و باتجربه‌ای دارد. به عقیده من گل‌محمدی اگر باهوش باشد، قطعا در پرسپولیس موفق می‌شود.

مهاجم اسبق باشگاه پرسپولیس همچنین تصریح کرد:

بازیکنان و هواداران باید از یحیی حمایت کنند. این تیم، کاملا پرسپولیسی شده و اگر حمایت لازم را پشت سر خود داشته باشد، قطعا به قهرمانی دیگری در لیگ دست پیدا می‌کند. من حتم دارم پرسپولیسی‌ها، گل‌محمدی را یکی از اعضای خانواده بزرگ این باشگاه قلمداد می‌کنند و از او حمایت خواهند کرد. فکر می‌کنم با این اتفاق، نه تنها در لیگ برتر بلکه در باقی جام‌ها، پرسپولیس در موقعیت بهتری برای کسب موفقیت قرار می‌گیرد.

پیوس در نهایت گفت:

نباید فراموش کرد که گل‌محمدی کار بسیار سختی در پیش دارد. او باید در ۵، ۶ بازی نخست، لیاقت و شجاعت خود را نشان بدهد. اگر از این دیدار‌ها به سلامت عبور کند، وضعیت برایش بهتر خواهد شد. امیدوارم بازیکنان و اعضای تیم در شروع کار بتوانند تلاش بیشتری داشته باشند تا پرسپولیس در این روز‌ها امتیاز بگیرد و همه را نسبت به آینده امیدوار کند.

 

پارس فوتبال

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار