7 سال پیش گل محمدی در لیگ دوازدهم هدایت پرسپولیس را برعهده داشت و آن زمان نشان داد که علاقه ویژه ای به بازیکنان کوتاه قامت و ریزنقش در خط میانی و حتی خط حمله دارد.
کد خبر: ۸۱۴۹۷۸
تاریخ انتشار: ۲۸ دی ۱۳۹۸ - ۰۷:۵۲ 18 January 2020

 باتوجه به علاقه یحیی گل‌محمدی به بازیکنان ریزنقش، احتمالا بشار رسن یا امید عالیشاه، نقشی ویژه در تیم او خواهند داشت.

به گزارش ورزش سه، سرخپوشان تهرانی که یک تغییر دیگر را روی نیمکت خود تجربه کرده اند، حالا زیر نظر یحیی گل محمدی آماده ادامه مسابقات می‌شوند. سرمربی 48 ساله این تیم که تفکرات تاکتیکی متفاوتی نسبت به گابریل کالدرون آرژانتینی دارد، به احتمال زیاد در ترکیب نیز تغییراتی را اعمال خواهد کرد تا تصویر جدیدی از پرسپولیس در نیم فصل دوم نمایش داده شود.

7 سال پیش گل محمدی در لیگ دوازدهم هدایت پرسپولیس را برعهده داشت و آن زمان نشان داد که علاقه ویژه ای به بازیکنان کوتاه قامت و ریزنقش در خط میانی و حتی خط حمله دارد. آن سال، ولاتکو گروژدانوسکی 29 ساله و اهل مقدونیه، مهره مورد توجه گل محمدی بود و در بیشتر بازی های نیم فصل دوم بازی کرد و در برابر نفت تهران هم موفق به گلزنی شد.

علاوه بر او، غلام رضا رضایی و مهرزاد معدنچی نیز در خط حمله برای تیم گل محمدی به کار گرفته می‌شدند. در اکثر بازی های تیم پرسپولیس، حداقل 2 بازیکن با چنین مشخصاتی در ترکیب بودند که برای حرکات سرعتی به کار تیم پرسپولیس می‌آمدند.

باتوجه به این ویژگی تیم های یحیی که در تراکتور، ذوب آهن و شهرخودرو نیز تکرار شد، انتظار می‌رود بازیکنانی چون امید عالیشاه و بشار رسن در تیم فعلی پرسپولیس مورد توجه گل محمدی باشند و در ترکیب اصلی قرار بگیرند. بشار رسن در هفته های پایانی نیم فصل اول عنصر فیکس تیم کالدرون بود و عملکرد بسیار خوبی هم داشت اما عالیشاه خیلی مورد توجه نبود و حتی تا آستانه جدایی نیز پیش رفت.

اگرچه این ویژگی تیم گل محمدی در چند تیم مختلف تکرار شده اما تا بازی با تراکتور نمی توان حدس دقیقی از چینش بازیکنان پرسپولیس زد و باید دید سرمربی ایرانی سرخ ها چه تصمیمی خواهد گرفت.

 

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار