مدیر کل راه و شهرسازی استان مازندران:
عملکرد آقای دکترحکیم که شهردار پیگیر و فعالی هستند، نقطه اوجی در مدیریت شهری بابل است
کد خبر: ۸۱۶۹۶۹
تاریخ انتشار: ۰۴ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۵ 24 January 2020

به گزارش تابناک مازندران ، سید محمدنظری مدیر کل راه و شهرسازی در آیین کلنگ زنی فاز نهایی بلوار شهید یاسینی گفت:از زمان حضور شهردار جوان بابل اقدامات موثر و گسترده‌ای صورت گرفته است.

وی افزود: شهردار بابل پروژه آماکا که ۱۵ سال همچنان بدون تکلیف مانده بود را پیگیری نمود و بعد از بررسی و‌ کارشناسی های بعمل آمده بین اداره کل راه و شهرسازی و شهرداری بابل این پروژه به سرانجام رسید.

این مقام مسئول خاطر نشان کرد:در حوزه بازآفرینی اقدامات خوبی انجام شد و چندین محله که در بافت قرار داشتند صد در صد آسفالت شده و همچنین ابنیه فرهنگی که در دست اجرا داریم ۶۰ تا ۷۰ درصد انجام شد.

وی ادامه داد:در جلسه کمیسیون ماده ۵ آنچه باعث دلگرمی ما شده این است که شهرداری و شورای اسلامی در راستای قانون و‌ ضوابط شهری گام بر میدارند که در کمتر شهر استان چنین چیزی را مشاهده نمودیم.

نظری تصریح کرد:بازگشایی فاز نهایی بلوار شهید یاسینی از اقدامات بزرگی بود که شهردار بابل انجام داد که بعد از بررسی و‌ مطالعات ریسک اجرای این کار را پذیرفت و اجرایی نمود.

وی افزود:در کنار این مسائل پیگیری های امام جمعه بابل نیز بسیار موثر بوده بارها در تماسی که با وزیر داشتیم به پیگیری های امام جمعه محترم بابل در پیگیری پروژه های شهر بابل اشاره نمود و از این لحاظ باید به شهروندان بابلی تبریک گفت.

مدیر کل راه و شهرسازی استان مازندران ادامه داد:بدون شک هر پروژه‌ایی که پیگیری شود به نتیجه خواهد رسید و اگر به حال خود رها شود نتیجه ایی نخواهد داشت .

وی گفت:بابل شهری با سابقه درخشان فرهنگی و علمی است و‌امیدواریم با اقدامات بسیار خوب شهردار بابل ، شاهد درخشش شهر بابل باشیم.

مهدی رفیعی خبرنگار تابناک بابل

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار