نماینده ولی فقیه در مازندران گفت: مکتب فاطمه الزهرا مکتب مقاومت است، انقلاب اسلامی همچون پدیده زنده همواره در حال تصحیح خطاهای خویش است و به نقدها عکس‌العمل مثبت نشان می‌دهد، ویژگی انقلاب این است که عقب‌نشینی نمی‌کند و از ارزش‌ها فاصله نمی‌گیرد.
کد خبر: ۸۱۷۰۶۴
تاریخ انتشار: ۰۴ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۷ 24 January 2020

آیت الله محمدباقر محمدی لائینی در خطبه‌های این هفته از نماز جمعه مصلی ساری اظهار کرد: شرافت و عزتی که در پرتو اطاعت خدا بدست می‌آید حقیقی بوده و از راه‌های دیگر پوشالی و سراب است.

وی با اشاره به سالروز شهادت حضرت فاطمه (س) در فاطمیه دوم تصریح کرد: ایشان پرورشگاه ذبدگان اولاد امت هستند، ائمه اطهار در دامن این مادر پرورش یافتند، مردم محب اهل بیت در فاطمیه اول تا سوم مجالسی داشتند و در راستای عزاداری فاطمی شعائر مکتب فاطمی را ترویج کردند.

نماینده ولی فقیه در مازندران گفت: همایش ششم بهمن شهرستان آمل بسیار باشکوه بوده و برای همه ملت ایران بیانگر این است که چگونه از آرمانشان در مقابل فتنه‌ها حمایت کردند و تجلیلی که مردم در بحث تشییع پیکر پاک شهیدان داشتند.

محمدی لائینی خاطرنشان کرد: در هم کوبیده شدن پایگاه هوایی عین الاسد منجر به خلق یوم الله شد، ملت ایران مکرر یوم الله خلق می‌کنند که نشان‌دهنده ظرفیت بالا و برجستگی والای مردم ولایی ما است.

وی عنوان کرد: ادامه مکتب انبیا و اولیا همین مکتب مقاومت با وجود تحمل سختی‌ها است اما جذابیت دارد، مقاومت نیاز به قوت دارد، علت عصبانیت آمریکا از ملت ایران از جذابیت ناشی از ایستادگی یک نظام مستقل از یک قلدر سر گردنه است.

نماینده ولی فقیه در مازندران با اشاره به سخنان اخیر مقام رهبری یادآور شد: تنها راه برای ملت ما قوی شدن در همه حوزه‌ها است که همین هزینه‌ها تبدیل به قدرت می‌شود و امروز شهید سلیمانی از قاسم سلیمانی خطرناکتر است، ما به دشمن می‌گوییم، ایران قوی است و یوم‌الله سقوط شما فرعونیان زمان هم نزدیک خواهد بود.
ایسنا

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار