هواشناسی مازندران روز سه‌شنبه با انتشار اطلاعیه‌ای از افزایش نسبی دمای هوای استان طی چند روز آینده خبر داد و اعلام کرد که احتمال ریزش بهمن در این مدت در محورهای هراز و کندوان وجود دارد.
کد خبر: ۸۱۸۴۷۳
تاریخ انتشار: ۰۹ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۰:۰۹ 29 January 2020

در این اطلاعیه تاکید شده است که از فردا چهارشنبه دمای هوای مازندران به طور محسوسی افزایش می یابد و این وضعیت تا اواخر روز جمعه ادامه خواهد یافت.

هواشناسی مازندران هشدار داد که شهروندان ، مسافران و گردشگران از اواخر روز چهارشنبه و صبح روز پنجشنبه شاهد ورزش باد نسبتا شدید در حوزه جغرافیایی استان خواهند بود.

در این اطلاعیه همچنین از مسافران و افرادی که از محورهای هراز و کندوان عبور می کنند خواسته شده است تا در مسیر حرکتشان بویژه مناطقی که احتمال ریزش بهمن وجود دارد ، توقف غیرضروری نداشته باشند.

هواشناسی مازندران از افرادی که قصد رانندگی و سفر به سایر مناطق کوهستانی استان و عبور از مسیرهای فرعی این مناطق را دارند خواسته است تا با احتیاط رانندگی کنند.

در این اطلاعیه همچنین از شهروندان خواسته شده است تا به ارتفاعات برفگیر صعود نکنند.

جدول پیش بینی پنج روزه هواشناسی مازندران هم نشان می دهد دمای هوای ساری مرکز استان از ۱۵ درجه سانتی گراد بالای صفر در گرم ترین زمان امروز سه شنبه به ۱۹ درجه در گرم ترین زمان روز جمعه افزایش خواهد یافت.

بر اساس پیش بینی این جدول ، بیشترین افزایش دما در این مدت مربوط به آمل است که از ۱۴ درجه امروز به ۱۹ درجه در روز جمعه خواهد رسید.ایرنا

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار