رئیس پلیس راه مازندران از محدودیت‌های ترافیکی از ساعت ۱۲ ظهر امروز دوشنبه ۲۱ بهمن ماه تا ساعت ۶ صبح روز شنبه ۲۶ بهمن ماه در محورهای مواصلاتی استان خبر داد.
کد خبر: ۸۲۱۹۶۶
تاریخ انتشار: ۲۱ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۰:۴۸ 10 February 2020

براساس گزارش پایگاه خبری پلیس، علیرضا قدمی ضمن تبریک ایام الله دهه مبارک فجر و یوم الله ۲۲ بهمن ماه اظهار کرد: به منظور افزایش ایمنی، ایجاد کشش و تسهیل در عبور و مرور وسایل نقلیه در تعطیلات ۲۲ بهمن ماه و روزهای پایانی هفته، محدودیت‌های ترافیکی از ساعت ۱۲ ظهر امروز دوشنبه ۲۱ بهمن ماه تا ساعت ۶ صبح روز شنبه ۲۶ بهمن ماه در محورهای مواصلاتی استان به اجرا در خواهد آمد.

وی تصریح کرد: به همین منظور تردد انواع موتورسیکلت به جز موتورسیکلت‌های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت‌های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک تا ساعت ۶ صبح روز شنبه ۲۶ بهمن ماه از محورهای " کرج- چالوس، هراز، فیروزکوه " و بالعکس ممنوع است.

‌رئیس پلیس راه مازندران با اشاره به ممنوع بودن تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از محور " کرج- چالوس" خاطرنشان کرد: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۳ روز جمعه ۲۵ بهمن ماه تا ساعت ۲ بامداد روز شنبه ۲۶ بهمن ماه از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و در صورت اعلام ماموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۶ روز جمعه ۲۵ بهمن ماه تا ساعت ۲ بامداد روز شنبه ۲۶ بهمن ماه از مرزن آباد به سمت کرج به صورت یک طرفه خواهد بود.

قدمی با اشاره به ممنوع بودن تردد تمامی تریلرها از محور هراز عنوان کرد: تردد تمامی کامیون‌ها و کامیونت‌ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ ظهر روز دوشنبه ۲۱ بهمن ماه تا ساعت ۲ بامداد روز سه شنبه ۲۲ بهمن ماه و همچنین از ساعت ۶ صبح تا ساعت ۲۴ روزهای سه شنبه ، چهارشنبه ، پنج شنبه و از ساعت ۶ صبح روز جمعه تا ساعت ۲ بامداد روز شنبه ۲۶ بهمن ماه از این محور ممنوع است.

وی گفت: تردد تمامی وسایل نقلیه از ساعت ۱۳ روز جمعه ۲۵ بهمن ماه تا ساعت ۲ بامداد روز شنبه ۲۶ بهمن ماه از رودهن به سمت آمل ممنوع بوده و در صورت اعلام ماموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ روز جمعه ۲۵ بهمن ماه تا ساعت ۲ بامداد روز شنبه ۲۶ بهمن ماه از آب اسک به سمت رودهن محدوده مشاء به صورت یک طرفه خواهد بود.

رئیس پلیس راه مازندران افزود: در محور سوادکوه تردد تمامی تریلرها به استثنای تریلرهای حامل مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ تا ۲۴ روز دوشنبه ۲۱ بهمن ماه از مسیر جنوب به شمال ممنوع است.

قدمی بیان کرد: در همین محور تردد تمامی تریلرها به استثنای تریلرهای حامل مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۸ صبح تا ساعت ۲۴ روز جمعه ۲۵ بهمن ماه از مسیر شمال به جنوب ممنوع است.

وی در خاتمه از رانندگانی که قصد تردد در محورهای مواصلاتی استان مازندران را دارند، خواست: ضمن رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی و همراه داشتن زنجیر چرخ و سایر تجهیزات زمستانی، در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر با شماره های ۲۱۸۲۴۴۲۰ و ۲۱۸۲۴۴۳۴ پلیس راه استان با پیش شماره ۰۱۱ تماس بگیرند.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار