پرسپولیس از زمان حضور یحیی گل محمدی و کادر جدید فوتبال زیباتری از قبل بازی می کند اما در دوبازی لیگ قهرمانان و دربی نتوانسته به پیروزی برسد.
کد خبر: ۸۲۴۵۸۶
تاریخ انتشار: ۰۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۹:۱۱ 20 February 2020

یحیی گل محمدی طرفدار فوتبال زیبا و تهاجمی است. پرسپولیس از زمان حضور این مربی توانسته فوتبالی تماشاگر پسندتر را ارائه بدهد اما جالب است که این تیم در ۵ بازی با گل محمدی در مسابقاتی که مالکیت کمتری داشته برنده بازی شده و در دیگر بازی ها نتوانسته به پیروزی برسد.

پرسپولیس از زمان حضور یحیی گل محمدی ۵ بازی انجام داده است و دو برد، دو تساوی و یک باخت به دست آورده است.

اولین برد پرسپولیس با سرمربی جدید در بازی برابر تراکتور به دست آمد و جالب است که این برد براساس آمار سایت «یازده» با مالکیت ٣٧درصدی این تیم به دست آمد. پرسپولیس صنعت نفت را هم در بازی بعدی با مالکیتی ۴٩درصدی برد.

اما از زمانی که بازی مالکانه پرسپولیس گرفت این تیم رنگ پیروزی را ندیده است. در بازی برابر استقلال، پرسپولیس ۵٩ درصد مالکیت توپ را در اختیار داشت و بازی دو بر دو مساوی شد.

در برابر الدحیل پرسپولیس ۶۴ درصد مالکیت توپ را نسبت به حریف پرستاره اش در اختیار داشت اما در نهایت بازی را دو بر صفر واگذار کرد.

در آخرین بازی این تیم برابر الشارجه پرسپولیس بازهم شصت درصد مالکیت داشت اما بازی با نتیجه دو ،دو به پایان رسید.

البته هنوز هم در فوتبال دنیا اغلب تیم هایی پیروز می شوند که مالکیت توپ بیشتری دارند اما شاید این آمار و ارقام نشان دهد که فلسفه گل محمدی برای جا افتادن در پرسپولیس نیاز به زمان دارد. تیم کالدرون به دنبال مالکیت توپ نبود و براساس ضدحمله برنامه ریزی شده بود. بازیکنان پرسپولیس باید بعد از برانکو و کالدرون با یک سبک جدید دیگر بازی می کنند و همین می تواند جاافتادن این روش بازی زمان بر کند.
فرتاک

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار