کمیته تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال آرای خود را در خصوص تعدادی از پرونده های مطروحه اعلام کرد.
کد خبر: ۸۲۵۴۷۲
تاریخ انتشار: ۰۴ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۰ 23 February 2020

به گزارش تابناک مازندران به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، آرای کمیته تعیین وضعیت به شرح زیر است:

* با توجه به شکایت حامد نوری از باشگاه پارس جنوبی جم، این باشگاه به پرداخت ۲ میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال بابت اصل خواسته در حق خواهان محکوم شد. همچنین نورمحمدی محکوم به پرداخت مبلغ ۵۸ میلیون و ۸۶۰ هزار ریال بابت هزینه دادرسی در حق فدراسیون فوتبال شد.

* در پرونده شکایت سعید حیدری از باشگاه داماش گیلانیان، این باشگاه به پرداخت مبلغ یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال به انضمام مبلغ ۳۰ میلیون و ۵۲۰ هزاریال بابت اصل خواسته در حق خواهان محکوم گردید.

* براساس رای صادر شده در پرونده شکایت کوروش ملکی از باشگاه سپیدرود رشت، این باشگاه محکوم به پرداخت مبلغ ۳ میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال بابت اصل خواسته و مبلغ ۷۴ میلیون و ۱۲۰ هزار ریال بابت هزینه دادرسی شد.

* در پی شکایت محمدصادق رفیعی از باشگاه سپیدرود رشت، این باشگاه به پرداخت مبلغ ۲۵۰ میلیون ریال بابت اصل خواسته و مبلغ ۵ میلیون و ۴۵۰ هزار ریال بابت هزینه دادرسی محکوم گردید.

* با توجه به شکایت پرویز کریمی از باشگاه نود ارومیه، این باشگاه به پرداخت مبلغ یک میلیارد و ۷۶۰ میلیون ریال بابت اصل خواسته به انضمام پرداخت ۳۸ میلیون و ۳۶۸ هزار ریال بابت هزینه دادرسی محکوم شد.

آرای صادره ظرف مدت ۷ روز از تاریخ ابلاغ در کمیته استیناف فدراسیون فوتبال قابل تجدیدنظرخواهی خواهد بود.

 

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار