رییس دانشگاه ادیب مازندران از تعویق برگزاری نخستین کنفرانس بین‌المللی مهندسی صنایع، مدیریت و حسابداری در این استان خبر داد.
کد خبر: ۸۲۶۸۳۱
تاریخ انتشار: ۰۹ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۸ 28 February 2020

رییس دانشگاه ادیب مازندران از تعویق برگزاری نخستین کنفرانس بین‌المللی مهندسی صنایع، مدیریت و حسابداری در این استان خبر داد.

دکتر عباسعلی بهاری اردشیری در گفت‌وگو با ایسنا از تعویق اولین کنفرانس بین‌المللی چالش‌ها و راهکارهای نوین در مهندسی صنایع، مدیریت و حسابداری در این استان خبر داد و اظهار کرد: مشارکت بی‌بدیل جامعه دانشگاهی مجموعه کنفرانس را بر آن داشت تا تمام کوشش خود را برای برگزاری باشکوه این رویداد بین‌المللی در مازندران بکار گیرد.

وی تصریح کرد: مقدمات کنفرانس از ۱۶ بهمن ماه قبل آغاز شد و تمامی فعالیت‌ها طبق جدول زمانی درحال انجام است.

رییس دانشگاه ادیب مازندران خاطرنشان کرد: بالغ بر ۷ کارگاه تخصصی و کاربردی برای آموزش جامعه دانشگاهی برنامه‌ریزی شد، بلیط، ویزا و هتل میهمانان خارجی تامین شده است و سایر فعالیت‌ها از جمله آماده سازی محل برگزاری کنفرانس، تهیه پکیج، گواهینامه‌ها و تقدیرنامه‌ها تامین و تمامی بخش‌های مربوطه از طرف موسسه آموزش عالی ادیب مازندران و مرکز علمی تقدیس (SCT) آماده برگزاری است.

بهاری اردشیری گفت: هیچ چیز مهمتر از سلامتی نیست بنابراین بدلیل شیوع ویروس کرونا و به دنبال ابلاغیه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، تماس‌ها و پیام‌های جامعه دانشگاهی، کنفرانس به زمان دیگری موکول می‌شود.

وی یادآور شد: زمان جدید برگزاری کنفرانس بین المللی با توجه به ارزیابی شرایط در سایت http://www.confima.ir/ اعلام خواهد شد.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار