۳۱۲ قلیانسرا نیز بدلیل بی توجهی به مصوبه ستاد پدافند زیستی مبنی بر عدم ارائه قلیان در واحد خود پلمب شدند .
کد خبر: ۸۳۵۸۹۳
تاریخ انتشار: ۱۵ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۲ 03 April 2020

جانشین بازرسی و نظارت سازمان صنعت ، معدن و تجارت مازندران گفت: یک هزار و ۴۴۵ واحد صنفی استان بدلیل بی‌توجهی به مصوبه ستاد پدافند زیستی مقابله با کرونا پلمب شدند.

محمدحسین احمدی روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود : براساس تصمیم ستاد پدافند زیستی مقابله با کرونا در مازندران و قطع زنجیره انتقال این بیماری تعطیلی صنوف تا ۲۲ فروردین اعلام شد که این واحدها از این تصمیم ستاد سرپیچی کردند.

وی ادامه داد : از ابتدای فروردین ، همزمان با احرای این مصوبه ستاد تاکنون ۱۲ هزار و ۳۴۷ مورد بازرسی از صنوف مازندران انجام که به چهار هزار و ۶۶۲ واحد تذکر داده شد .

جانشین بازرسی سازمان صمت مازندران همچنین به تشدید نظارت بر واحدهای عرضه لوازم ضدعفونی کننده و داروخانه ها از ابتدای اسفند پارسال اشاره کرد و گفت : پنج هزار و ۴۲۱ مورد بازرسی از این واحدها انجام شد که منجر به تشکیل ۲۹۴ پرونده به ارزش بیش از چهار میلیارد ریال شد .

وی افزود : در همین راستا ۸۵ واحد بدلیل تخلفات احتکار ، عدم‌ارایه کالا ، گرانفروشی و عدم رعایت بهداشت پلمب شدند .

به گفته احمدی ۳۱۲ قلیانسرا نیز بدلیل بی توجهی به مصوبه ستاد پدافند زیستی مبنی بر عدم ارائه قلیان در واحد خود پلمب شدند .

وی به بازرسی و کنترل وضعیت و فعالیت بهداشتی خبازی های مازندران به عنوان بخش دیگری از فعالیت ها در کنترل بیماری کرونا نام برد و گفت : سه هزار و ۸۹۳ مورد بازرسی از این واحدها انجام شد که ۲۰۲ پرونده به ارزش حدود ۴۰۰ میلیون ریال تشکیل و ۹ واحد بدلیل عدم رعایت بهداشت پلمب شد.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار