رئیس پلیس راه استان از محدودیت های ترافیکی از ساعت 12 ظهر روز چهارشنبه 31 اردیبهشت ماه تا ساعت 12 روز شنبه 10 خرداد ماه در محورهای مواصلاتی استان خبر داد .
کد خبر: ۸۵۲۷۳۰
تاریخ انتشار: ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۷:۴۹ 20 May 2020

به گزارش تابناک مازندران از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "علیرضا قدمی" اظهار داشت : به منظور افزايش ايمني ، ايجاد کشش و تسهيل در عبور و مرور وسايل نقليه، محدودیت های ترافیکی از ساعت 12 ظهر روز چهارشنبه 31 اردیبهشت ماه تا ساعت 12 روز شنبه 10 خرداد ماه در محورهای مواصلاتی استان به اجرا در خواهد آمد.

رئیس پلیس راه استان مازندران، افزود: به همین منظور تردد انواع موتورسیکلت به جز موتورسيکلت هاي انتظامي و امدادي براي انجام ماموريت هاي ضروري در مسير مجاز جريان ترافيک تا ساعت 12 روز شنبه 10 خردادماه از محورهاي كرج- چالوس، هراز، فيروزكوه و بالعكس ممنوع است.

سرهنگ قدمی با اشاره به ممنوع بودن تردد انواع تريلر، كاميون و كاميونت از محور كرج- چالوس، تصریح کرد: تردد انواع وسايل نقليه از ساعت یک بعد از ظهر روزهای پنج شنبه، شنبه و یکشنبه یکم، سوم و چهارم خردادماه تا ساعت 2 بامداد روز بعد از مرزن آباد به سمت کرج ممنوع بوده و در صورت اعلام ماموران پليس راه در محل، تردد انواع وسايل نقليه از ساعت 4 بعد از ظهر روزهای یکم ، سوم و چهارم خردادماه تا ساعت 2 بامداد روز بعد از کرج به سمت مرزن آباد به صورت يك طرفه خواهد بود.

وی همچنین خاطرنشان کرد: با توجه به شرایط و احتمال ترافیک سنگین در مسیر های رفت و برگشت محور کرج- چالوس در روز جمعه 2 خردادماه با حضور ماموران در محل تصمیم گیری و اعمال محدودیت ها اجرا خواهد شد.

قدمی، اضافه کرد: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت یک بعد از ظهر روزهای دوشنبه، پنج شنبه و جمعه پنجم، هشتم و نهم خردادماه از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و در صورت اعلام ماموران پلیس راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 4 بعد از ظهر روزهای دوشنبه، پنج شنبه و جمعه پنجم، هشتم، نهم خردادماه تا ساعت 2 بامداد روز بعد از مرزن آباد به سمت کرج به صورت یک طرفه خواهد بود.

وی با اشاره به ممنوع بودن تردد كليه تریلرها از محور هراز عنوان کرد: تردد کلیه كاميون ها و كاميونت ها به استثناي حاملان مواد سوختي و فاسد شدني از ساعت 12 ظهر تا ساعت 24 روز چهارشنبه 31 اردیبهشت ماه تا ساعت 2 بامداد روز سه شنبه 6 خردادماه و از ساعت 7 صبح روز چهارشنبه 7 خردادماه تا ساعت 12 ظهر روز شنبه 10 خردادماه در این محور ممنوع است.

سرهنگ قدمی، افزود: همچنین از ساعت 8 صبح روزهای دوشنبه و جمعه 5 و 9 خردادماه تا ساعت 2 بامداد روزهای بعد تردد انواع وانت بارها از شمال به جنوب این محور ممنوع است.

رئیس پلیس پلیس راه مازندران، افزود: تردد کلیه وسایل نقلیه از ساعت یک بعد ازظهر روز دوشنبه 5 خرداد ماه تا 2 بامداد روز سه شنبه 6 خردادماه از رودهن به سمت آمل ممنوع بوده و از ساعت 4 بعد از ظهر روز دوشنبه 5 خرداد ماه تا ساعت 2 بامداد روز سه شنبه 6 خردادماه در صورت اعلام ماموران پلیس راه در محل از آب اسک به رودهن در محدوده مشاء به صورت یک طرفه خواهد بود.

وی تصریح کرد: تردد کلیه وسایل نقلیه از ساعت یک بعد از ظهر روز جمعه 9 خرداد ماه تا 2 بامداد روز شنبه 10 خردادماه از رودهن به سمت آمل ممنوع بوده و از ساعت 4 بعد از ظهر روز جمعه 9 خرداد ماه تا ساعت 2 بامداد روز شنبه 10 خردادماه در صورت اعلام ماموران پلیس راه در محل از آب اسک به سمت رودهن در محدوده مشاء به صورت یک طرفه خواهد بود.

قدمی یادآور شد: در صورت افزایش تردد و عدم گنجایش سطح راه و به منظور تخلیه بار ترافیکی محدودیت های مقطعی از مسیر شمال به جنوب و یا جنوب به شمال محورهای هراز و کرج به چالوس اعمال خواهد شد.

سرهنگ قدمی با اشاره به محدودیت های تردد در محور تهران، فیروزکوه- قائم شهر و بالعکس، گفت: تردد کلیه تریلرها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت 8 صبح تا ساعت 24 روز شنبه 3 خردادماه از مسیر جنوب به شمال این محور ممنوع بوده و همچنین از ساعت 8 صبح تا ساعت 24 روزهای دوشنبه و جمعه 5 و 9 خردادماه تردد کلیه تریلر ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از مسیر شمال به جنوب محور قائم شهر، فیروزکوه- تهران ممنوع است.

رئیس پلیس راه استان مازندران از رانندگانی که قصد تردد در محورهای مواصلاتی استان مازندران را دارند، خواست: با رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر با شماره های 21824420 و 21824434 پلیس راه استان با پیش شماره 011 تماس بگیرند.

 

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار