معاون عمرانی استانداری مازندران گفت: دوشنبه پنجم خرداد چهار پروژه عمرانی مهم استان مازندران، به ارزش بیش از چهار هزار میلیارد ریال توسط رئیس جمهور از طریق ویدئو کنفرانس افتتاح و بهره‌برداری می‌شود.‎
کد خبر: ۸۵۴۱۵۱
تاریخ انتشار: ۰۴ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۲:۲۱ 24 May 2020

به گزارش تابناک مازندران از روابط عمومی استانداری مازندران، مهدی رازجویان این پروژه‌ها را عیدی دولت به مردم مازندران عنوان کرد و افزود: باند دوم و توسعه سطوح عوامل میدان پروازی فرودگاه رامسر با اعتبار یک هزار و ۴۰۰ میلیارد ریال و پروژه توسعه "اپرون" فرودگاه ساری به مساحت ۱۳ هزار و ۳۰۰ متر مربع و با اعتبار ۶۲ میلیارد ریال مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت.

وی با بیان اینکه پنج کیلومتر از پروژه محور هراز با ارزش ریالی یکهزار و ۵۰۰ میلیارد ریال فردا توسط رئیس جمهور افتتاح و مورد بهره‌برداری قرار خواهد گرفت اظهار داشت: در این روز ۱۷ کیلومتر از پروژه چهارخطه کردن محور ساری – تاکام با ارزش ریالی یکهزار و ۲۰۰ میلیارد ریال نیز افتتاح خواهد شد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار مازندران تصریح کرد: بهره برداری تعریض محور ساری – تاکام موجب افزایش ایمنی ، رفع نقاط حادثه خیر و همچنین کاهش ترافیک و میزان تصادفات خواهد شد که از مهم ترین دغدغه‌های همیشگی مردم پایتخت استان بوده است.

مهدی رازجویان آغاز عملیات اجرایی سه پروژه دیگر را نیز از مهم ترین رویداد های روز دوشنبه تعطیل مازندران عنوان کرد و گفت: عملیات اجرائی ۱۵ کیلومتر از پروژه تعریض و بهسازی محور چالوس در حد فاصل مرزن آباد تا دزدبن توسط رئیس جمهور کلید می خورد.

به گفته او عملیات اجرائی پروژه احداث راه دسترسی اختصاصی بندر نوشهر به کمربندی این شهرستان و همچنین پروژه آزاد راه قائم‌شهر – ساری به طول ۴۵ کیلومتر نیز آغاز خواهد شد.

 

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار