اساسنامه باشگاه پرسپولیس مشخص کرده که اسناد تعهد آور چطور باید صادر شود و ایراد شکلی وجود داشت که به نظر می‌رسید که صورتجلسه فاقد امضا‌های لازم بود. رعایت مسایل شکلی در این سند نشده بود.
کد خبر: ۸۵۷۳۶۶
تاریخ انتشار: ۱۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۰:۳۰ 02 June 2020

 مهدی خواجه‌وند در مورد تعهد باشگاه پرسپولیس نسبت به شهرخودرو برای انتقال یحیی گل‌محمدی اظهار داشت: باشگاه پرسپولیس اطلاعیه‌ای صادر کرده و رسول پناه نیز توضحیات کافی را دادند. اساسنامه باشگاه پرسپولیس مشخص کرده که اسناد تعهد آور چطور باید صادر شود و ایراد شکلی وجود داشت که به نظر می‌رسید که صورتجلسه فاقد امضا‌های لازم بود. رعایت مسایل شکلی در این سند نشده بود.

وی افزود: اسناد تعهد آور باید به امضا سرپرست، مدیرعامل می‌رسید. گاهی مسایل شکلی جا می‌ماند، اما در اصل موضوع بحثی وجود ندارد. باشگاه باید این پول را پرداخت کند.

خواجه وند در مورد اینکه ظاهرا باشگاه پرسپولیس به دنبال وقت خریدن بود تا پول شهرخودرو را با تاخیر بپردازد، گفت: این مسایل ارتباطی به هم ندارد.

وی در مورد اینکه یعنی پول شهر خودرو آماده است، عنوان کرد: بحث آماده بودن و نبودن یک بحث است، اما در ماهیت مشکلی وجود ندارد.

معاون حقوقی باشگاه پرسپولیس در مورد دریافت غرامت از استوکس در قرارداد مطلبی آمده، گفت: در قرارداد پیروز شدن یا بازنده شدن قید نمی‌شود. باید احتیاط می‌کردیم و نامه‌های لازم ارسال شده و نهایتا قرارداد این بازیکن فسخ شده و بقیه مسایل مربوط به قرارداد هم حتما انجام خواهد شد.
پارس فوتبال

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار