کد خبر: ۸۷۹۶۵۳
تاریخ انتشار: ۰۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۵ 25 July 2020

رئیس دانشگاه پیام نور مازندران از آغاز ثبت‌نام اینترنتی دانشگاه‌های پیام نوراین استان از فردا پنجم مردادماه خبر داد.

بر اساس گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور استان مازندران، دکتر محمود شیخ الاسلامی با اعلام اینکه ثبت‌نام در دوره‌های بدون آزمون و براساس سوابق تحصیلی دانشگاه پیام نور به عنوان دانشگاه ایمن انجام می‌شود، اظهار کرد: در دفترچه انتخاب رشته داوطلبان، رشته محل‌ها و دوره‌های بدون آزمون دانشگاه پیام نور مشخص‌شده است که داوطلبان می‌توانند این رشته‌ها را برای ورود به دانشگاه انتخاب کنند.

وی افزود: ثبت‌نام در دوره‌های بدون آزمون دانشگاه پیام نور از پنجم مردادماه آغاز می‌شود که داوطلبان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org مراجعه کنند.

رئیس دانشگاه پیام نور استان مازندران و دبیر منطقه دو دانشگاه پیام نور کشور، ادامه داد: استان مازندران با دارا بودن ۱۸ مرکز و واحد دانشگاهی پیام نور از تاریخ اعلام‌شده، منحصراً به‌صورت اینترنتی ثبت‌نام به عمل می‌آورد.

شیخ الاسلامی ادامه داد: همچنین داوطلبان متقاضی ثبت‌نام می‌توانند از طریق پورتال دانشگاه پیام نور مازندران به نشانی  mz.pnu.ac.ir جزئیات بیشتر ثبت‌نام را دریافت کنند.

وی با اشاره به اینکه دانشگاه پیام نور، در ایام کرونا علاوه بر اینکه توانست آزمون‌های خود را به‌صورت غیرحضوری و الکترونیکی برگزار کند، توانست بخشی از آزمون‌های سایر دانشگاه‌ها و مؤسسات را نیز به بهترین نحو ممکن برگزار کند.

رئیس دانشگاه پیام نور استان مازندران با اشاره به تدابیر دانشگاه پیام نور برای رفع دغدغه‌ مالی و شهریه دانشجویان گفت: این دانشگاه علاوه بر وام صندوق رفاه دانشجویی و تقسیط شهریه با انعقاد تفاهم‌نامه با سه بانک عامل (بانک قرض الحسنه مهر ایران،بانک انصار و بانک صادرات) تسهیلات با کارمزد پایین و شرایط آسان را برای دانشجویان فراهم کرده که هیچ دانشجویی جز تحصیل، دغدغه دیگری نداشته باشد.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار